مهاجری: عملکرد خراب مان مقابل سایپا جای هیچ دفاعی نداشت، تماشاگران نساجی لایق بهترین ها هستند

به گزارش دور زمین، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: همواره از عملکرد شاگردانم دفاع می کردم، اما در بازی با سایپا جای هیچ دفاعی نداریم.

مهاجری: عملکرد خراب مان مقابل سایپا جای هیچ دفاعی نداشت، تماشاگران نساجی لایق بهترین ها هستند

به گزارش دور زمین، محمدرضا مهاجری پس از شکست 3 بر یک تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل سایپا در هفته هجدهم لیگ برتر، گفت: سال جاری باخت داشتیم و نتایج بد هم گرفته بودیم که جای دفاع داشت، اما امروز هیچ جای دفاعی نداریم. با توجه به شرایطی که پیش آمد، از طرفداران عذرخواهی می کنم، چرا که مسئولیت تیم برعهده من است.

وی اضافه کرد: این تماشاگران لایق بهتر از این هستند. امروز خیلی چیزها را باختیم. در این دو، سه روز سعی کردم با بازیکنان صحبت نموده و بگویم که بازی سختی داریم. در کنفرانس قبل از بازی نیز، سه بار گفتم، بازی سخت، سخت و سخت. متأسفانه روی مواردی که تمرین نموده بودیم و گفتیم که وقتی توپ را لو بدهید، سایپا در ضد حمله خطرناک است، گل خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اظهار داشت: در روز خراب مان، صاحب پنالتی شدیم و می توانستیم به بازی برگردیم. همواره برای جامعه داوری احترام قائل بودم، به خصوص برادران حیدری که از داوران خوب فوتبال ایران هستند، اما فکر کنم چون قضاوت خارج از کشور داشته و یکی دو روز گذشته به ایران رسید، شرایط خوبی نداشت. یک پنالتی برای ما و یک پنالتی برای سایپا رخ داد. زمانی که سایپا پنالتی زد، دو بازیکن سایپا وارد محوطه جریمه شدند و من این صحنه را دیدم. درست بهترین زمانی که می توانستیم به بازی برگردیم و بتوانیم حس برانگیختگی بازیکنان را برگردانیم، پنالتی را از دست دادیم که داوری بی تأثیر نبود.

مهاجری با انتقاد از عملکرد شاگردانش توضیح داد: باید کوشش بیشتری به خرج دهیم. هفته گذشته پیکان را شکست دادیم، اما به جرأت می توانم بگویم به لحاظ فوتبالی خوب نبودیم، امروز هم همینطور. جدایی بعضی بازیکنان و نداشتن بازیکن در پست هافبک دفاعی نتوانسته به تیم ما نظم بدهد. شاید مجبور شویم شکل بازی مان را تغییر دهیم تا اینطور غافلگیر نشویم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره عملکرد نوید عاشوری گفت: قبول دارم عاشوری، عاشوری نیم فصل اول نیست، اما اینکه دل و دماغ کار کردن نداشته باشد، درست نیست. اینطور نیست که بخواهد بی تفاوت بازی کند، اما اینکه چرا مثل نیم فصل اول نیست، باید با او صحبت کنیم. یکی از ارکان فوتبالی ما عاشوری است و باید او را به روزهای خوبش بازگردانیم. امروز در مجموع، تیم ما از درون دروازه تا خط حمله خوب نبود. من مسئولیت تیم را برعهده می گیرم، چرا که امروز خوب نبودیم. همواره از عملکرد شاگردانم دفاع می کردم، اما امروز هیچ جای دفاعی نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص پست امروز حامد شیری در هافبک دفاعی اظهار داشت: با جدایی بعضی بازیکن خلایی در تیم بوجود آمد. شیری امروز قربانی خرابی سایر بازیکنان شد. نمی خواهم بگویم شیری بد بود، چون کل تیم بد بود. سیستم بازی مان را عوض کردیم، اما روز بد ما بود.

مهاجری در خصوص اینکه ظاهرا تیمش به دلیل اردوی نساجی در بندرعباس خسته هستند، گفت: این موضوع دید شماست. وقتی این مدلی عقب می افتید، برگشت به بازی سخت است. ما توپ های زیادی از دست دادیم. تمرین نموده بودیم که وقتی عقب افتادیم، چطور برگردیم، اما در این مسئله مشکل داشتیم.

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا از عملکرد علیرضا حقیقی رضایت دارد یا نه، توضیح داد: یک تیم هستیم و بحث نفر نداریم. این بازی تغییراتی داشتیم و ممکن است با توجه به شرایط، در هر بازی تغییرات صورت بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره تعویض حامد شیری پس از گل دوم سایپا یادآور شد: با تعویض شیری، تغییر سیستم دادیم و اگر باز هم به عقب برگردیم، این کار را انجام می دهم. باز هم می گویم شیری قربانی خراب بودن تیم شد.

مهاجری درباره جدایی دو بازیکن تأثیرگذارش و خلایی که در تیمش بوجود آمده است، گفت: تیم ما تازه در حال شکل دریافت بود که تغییرات صورت گرفت و قطعا روی کار ما تأثیرگذار خواهد بود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه به نظر می رسید که بازیکنان نساجی خودشان را از قبل برنده می دانستند، گفت: تیم ما به لحاظ انگیزشی قوی نبود.همواره از این بازی ها می ترسم. در بازی با استقلال و پرسپولیس ذهن بازیکن قوی است، اما ما باید برای این نوع بازی ها ذهن مان را قوی تر نگه داریم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اظهار داشت: هر بازی استراتژی خودش را دارد. با آوردن روح الله باقری تغییر سیستم دادیم، اما وقتی دیدیم تحلیل رفته، محمدرضا عباس زاده را به داخل زمین فرستادیم. باید اشکال کار را پیدا کنیم و برای اعتبار خودمان و تماشاگران زودتر برگردیم.

مهاجری در رابطه با عملکرد حسین ماهینی در خط دفاعی و اینکه چرا از بعضی از بازیکنان در زمان مناسب استفاده نمی کند، گفت: با توجه به نیازی که داشتیم، از ماهینی در دفاع وسط استفاده نموده و حامد شیری را به پست هافبک دفاعی آوردیم. سیستمی که در بازی قبل جواب داد، اما این بازی شیری تاوان عملکرد خراب تیم را داد. در نیم فصل دوم تنها دو بازی انجام داده ایم و شما (اشاره به خبرنگار) با احترام در تمرینات حضور ندارید تا تاکتیک های مان را بدانید. تنها جایی که نمی توانید ریسک کنید، تجربه است. ما بازیکن 21 ساله به اسم احسان قهاری داریم و در مقابل حسین ماهینی 33 ساله را نیز در اختیار داریم. کاش زمانی که تیم صاحب نداشت و شرایط مان سخت بود، این سؤالات را می پرسیدید.

وی در خصوص اینکه آیا برنامه ای برای جذب بازیکن آزاد دارید یا نه، گفت: یک جای خالی برای سهمیه فیفا داریم و اگر بتوانیم قطعا بازیکن جذب خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2393

به "مهاجری: عملکرد خراب مان مقابل سایپا جای هیچ دفاعی نداشت، تماشاگران نساجی لایق بهترین ها هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: عملکرد خراب مان مقابل سایپا جای هیچ دفاعی نداشت، تماشاگران نساجی لایق بهترین ها هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید