شانس میزبانی بحرین و کویت در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش دور زمین، یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد شانس میزبانی بحرین و کویت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از امارات، قطر و عربستان است.

شانس میزبانی بحرین و کویت در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه الشرق الاوسط عربستان در گزارشی به تشریح آخرین شرایط مسابقات نیمه تمام لیگ قهرمانان آسیا به خاطر شیوع ویروس کرونا پرداخت.

این روزنامه به نقل از یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد که هنوز نام یک کشور خاص برای میزبانی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان پیشنهاد نشده است و بخش مسابقات در حال بررسی گزینه های مناسب است.

این منبع آگاه افزوده است: ایده برگزاری مرحله گروهی در یک کشور از ماه آگوست صحیح است اما این امکان هم هست که مسابقات هر گروه در یک کشور و یا هر دو گروه در یک کشور برگزار شود.

به گفته این منبع خبری، تصمیم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در ماه اپریل گرفته می شود و AFC عجله ای در تصمیم گیری نخواهد داشت.

الشرق الاوسط در ادامه از کشورهای کویت و بحرین به عنوان دو گزینه اصلی میزبانی در این مسابقات یاد کرد چرا که نماینده ای در مرحله گروهی ندارند و می توانند دو کشور بی طرف مناسب تلقی شوند. عربستان، امارات و قطر به دلیل اینکه در مرحله گروهی نماینده دارند و میزبانی آنها مورد اعتراض قرار می گیرد، شانس کمتری نسبت به بحرین و کویت برای میزبانی خواهند داشت.

این در حالی است که رسانه های اماراتی اعلام کردند این کشور می تواند میزبان مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشد.

پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو چهار نماینده ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2020 آسیا هستند.

  • 5 اسطوره ایران در لیگ قهرمانان آسیا از نگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2538

به "شانس میزبانی بحرین و کویت در لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانس میزبانی بحرین و کویت در لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید