معرفی مدیران بخش های جشنواره ادبیات سلامت

به گزارش دور زمین، مسعود امینی تیرانی، اصغر نوری و رامبد خانلری به عنوان مدیران بخش های فیلمنامه کوتاه، نمایشنامه و داستان کوتاه جشنواره ادبیات سلامت معرفی شدند.

معرفی مدیران بخش های جشنواره ادبیات سلامت

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی جشنواره ادبیات سلامت، بهاءالدین مرشدی دبیر نخستین جشنواره ادبیات سلامت مدیران بخش های سه گانه این جشنواره را به توضیح زیر معرفی نموده است:

برگزاری جشنواره های مختلف هنری در وزارت بهداشت نشان داده که هنرمندان و نویسندگان دغدغه سلامت جامعه دارند و این مساله را در آنالیز آثارشان می توان یافت. نخستین جشنواره ادبیات سلامت نیز مجالی است برای این که نویسندگان حوزه های داستان کوتاه، نمایشنامه و فیلمنامه کوتاه را با مقوله های مرتبط با حوزه سلامت آشنا کرد و ضرورت طرح این نوع مباحث را در آثارشان ایجاد کرد.

با توجه به سوابق هنری و همچنین داوری و دبیری جشنواره های مختلف هنری و ادبی، آقایان مسعود امینی تیرانی، اصغر نوری و رامبد خانلری را به ترتیب به عنوان مدیر بخش های فیلمنامه کوتاه، نمایشنامه و داستان کوتاه معرفی می کنم.

امید است با خلاقیت و کوشش این دوستان جشنواره را به بهترین شکل برگزار کنیم.

بر اساس این گزارش، مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبیات سلامت تا 30 مهرماه است و علاقه مندان برای اطلاع از چگونگی برگزاری این جشنواره می توانند به سایت adabbiatsalamat.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 620

به "معرفی مدیران بخش های جشنواره ادبیات سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی مدیران بخش های جشنواره ادبیات سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید