معاون جدید حفاظت و امنیت سازمان انرژی اتمی منصوب شد

به گزارش دور زمین، طی حکمی از سوی دکتر علی اکبر صالحی، محمد حسن قرائی در سمت معاون حفاظت و امنیت سازمان انرژی اتمی ایران منصوب شد.

معاون جدید حفاظت و امنیت سازمان انرژی اتمی منصوب شد

به گزارش خبرنگاران، در این حکم بر تعامل شایسته معاون حفاظت و امنیت با مدیران و کارکنان سازمان بر پایه اخلاق مداری و حفظ کرامت انسانی تاکید شده است.

همچنینحفظ منزلت اعضای خانواده بزرگ سازمان انرژی اتمی و مشارکت فعال و موثر در فرآیند برطرف موانع و چالش های پیش رو در این حکم مورد تاکید قرار گرفته و ضرورت کمک رساندن به تثبیت صندلی و اقتدار سازمان و دستیابی به اهداف رهیافت ترسیم شده از سوی بزرگان و تصمیم سازان ارشد نظام اسلامی یادآوری شده است.

بنا بر گزارش روابط عمومی سازمان انرژی اتمی، صالحی همچنین در حاشیه جلسه شورای معاونان سازمان انرژی اتمی که در روز دوشنبه 21 آبان ماه برگزار گردید، از زحمات و فعالیت های مهندس حسین رحمت که از آبان ماه سال گذشته تاکنون در این سمت حضور داشته است، قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب اجرای قانون منع به کارگیری بازنشتگان تعداد قابل توجهی از کارکنان، مدیران و کارشناسان سازمان انرژی اتمی نیز مشمول این قانون شده اند که معاونت حفاظت و امنیت سازمان از این جمله است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1238

به "معاون جدید حفاظت و امنیت سازمان انرژی اتمی منصوب شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "معاون جدید حفاظت و امنیت سازمان انرژی اتمی منصوب شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون جدید حفاظت و امنیت سازمان انرژی اتمی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید