فوتبال دنیا ، نیانتاکیا: از رأی ناعادلانه، خشن و بی اساس فیفا شوک زده ام، اعاده حیثیت می کنم

به گزارش دور زمین، فوتبال دنیا رئیس پیشین فدراسیون فوتبال غنا از رأی صادره از سوی فیفا در قبال خود شوک زده شده است.

فوتبال دنیا ، نیانتاکیا: از رأی ناعادلانه، خشن و بی اساس فیفا شوک زده ام، اعاده حیثیت می کنم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کفسی نیانتاکیا قصد دارد تا به رأی صادره از کمیته اخلاق فیفا به دادگاه بین المللی ورزشی (CAS) شکایت کند و از وکیل خود خواسته تا از تمامی ابزارهای قانونی برای اعاده حیثیت استفاده نماید.

کمیته اخلاق فیفا کفسی نیانتاکیا، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال غنا را برای همیشه از هرگونه فعالیت مرتبط با این ورزش در غنا و سایر کشورهای دنیا محروم کرد. همچنین جریمه نقدی 500 هزار فرانک سوئیس نیز برای او در نظر گرفته شده است.

در ماه می میلادی گذشته رئیس جمهور غنا دستور داد تا ضمن بازداشت کفسی نیانتاکایا به آنالیز فیلمی بپردازند که رئیس فدراسیون فوتبال این کشور به عده ای از بازرگانان وعده می دهد در قبال دریافت پول آنها را به او متصل می نماید. فیفا نیز به دنبال اطلاع از این ماجرا کفسی نیانتاکیا را به مدت 90 روز از سمت ریاست فدراسیون فوتبال غنا تعلیق کرد و در نهایت رأی به محرومیت همیشگی و جریمه نقدی سنگین او داد.

کفسی نیانتاکیا، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال غنا در این رابطه گفت: به طور عمیق از رأی فیفا ناراحت و شوک زده ام. این رأی ناعادلانه، خشن و بی اساس است. هرچند از تمامی مناصب فوتبالی کناره گیری کردم اما می خواهم اعاده حیثیت کنم. از تمامی کانال های قانونی برای حفظ آبروی نامم و اعلام حقایق با اعتراض به حکم کمیته اخلاق فیفا بهره خواهم برد. محرومیت همیشگی و جریمه سنگین مالی رئیس پیشین فدراسیون فوتبال غنا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1136

به "فوتبال دنیا ، نیانتاکیا: از رأی ناعادلانه، خشن و بی اساس فیفا شوک زده ام، اعاده حیثیت می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا ، نیانتاکیا: از رأی ناعادلانه، خشن و بی اساس فیفا شوک زده ام، اعاده حیثیت می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید