فوتبال دنیا، توهیر از فروش سهامش در اینتر منصرف و وارد دنیای سیاست شد

به گزارش دور زمین، رئیس باشگاه اینتر می گوید قصد ندارد سهامش در این باشگاه را بفروشد تا زمان مناسب این کار فرا برسد.

فوتبال دنیا، توهیر از فروش سهامش در اینتر منصرف و وارد دنیای سیاست شد

به گزارش خبرنگاران، اریک توهیر هنوز رئیس باشگاه اینتر است و تأکید دارد که نمی خواهد 30 درصد سهامش در این باشگاه را بفروشد تا زمان مناسب این کار فرا برسد.

توهیر باشگاه اینتر را سال 2013 از ماسیمو موراتی خرید و سه سال بعد 68.55 درصد از سهام این باشگاه را به گروه سونینگ فروخت. اخیراً اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه توهیر تا پیش از خاتمه سال میلادی جاری سهامش را می فروشد، اما ظاهراً او از این تصمیم منصرف گردیده است.

با وجود اینکه توهیر نقش پررنگی در تصمیم گیری باشگاه اینتر ندارد، اما او از نظر فنی رئیس این باشگاه محسوب می گردد. او به نشریه IDN Times گفت: فروش سهامم در اینتر یک تصمیم اقتصادی است و ما به عنوان گروهی بازرگان، همیشه می خواهیم صبر کنیم تا فرصت مناسب این کار فرا برسد. از قلم نیاندازید که من هنوز رئیس باشگاه اینتر هستم، حتی اگر سهامدار اصلی باشگاه نباشم.

به نوشته توتواسپورت توهیر دوست دارد عنوان رئیس باشگاه اینتر را برای خودش حفظ کند، به خصوص بعد از آنکه این باشگاه جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد.

این در حالی است که روز گذشته (جمعه) اعلام شد که توهیر به دنیای سیاست ورود نموده و به عنوان مدیر ستاد انتخاباتی جوکو ویدودو، کاندیدای ریاست جمهوری اندونزی گردیده است. در همین حال اما گروه سونینگ درصدد است که تمام سهام باشگاه اینتر را بخرد و استیون ژانگ یا خاویر زانتی، اسطوره و نایب رئیس فعلی اینتر را به عنوان رئیس جدید معرفی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 602

به "فوتبال دنیا، توهیر از فروش سهامش در اینتر منصرف و وارد دنیای سیاست شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، توهیر از فروش سهامش در اینتر منصرف و وارد دنیای سیاست شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید