فعالیت 208 تعاونی در انزلی، بیش از 15 میلیارد تسهیلات پرداخت شد

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، میرشمس مومنی زاده بعدازظهر چهارشنبه در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان انزلی برگزار گردید، اظهارکرد: ساختار اقتصاد جمهوری اسلامی به سه رکن دولتی، خصوصی و تعاونی تقسیم گردیده است.

فعالیت 208 تعاونی در انزلی، بیش از 15 میلیارد تسهیلات پرداخت شد

وی با اشاره به اولویت های سیاستگذاری اقتصادی در کشور، اضافه نمود: نقش تعاون گران در رونق اقتصادی جامعه غیرقابل انکار بوده و باید به کیفیت و کارایی تعاونی ها توجه بیشتری گردد.

فرماندار انزلی به محدودیت ها، موانع و مسائل تعاونی ها اشاره و توضیح داد: با وجود همه محدودیت ها در منابع، تسهیلات خوبی به تعاونی ها اختصاص داده گردیده و باید با خرد جمعی و انباشت سرمایه و همکاری در راستای رونق تعاونی ها از بانک ها و فعالان اقتصادی و دستگاه های اجرایی برای یاری بیشتر به مردم استفاده گردد.

پرداخت 15 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات روستایی

در ادامه این مراسم رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی انزلی با اشاره به تشکیل 8 تعاونی و ثبت 6 تعاونی از این میان، اظهارکرد: 15 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات روستایی به روستاییان شهرستان انزلی پرداخت گردیده است.

عبدالمجید جوانبخت با بیان اینکه 208 تعاونی فعال در شهرستان انزلی وجود دارد، تاکید نمود: در حال حاضر برای بیش از 5 هزار نفر در این تعاونی ها اشتغالزایی گردیده است.

وی یادآورشد: تشکیل تعاونی های روستایی و تعاونی های خانوادگی باید رونق یابد و بر این اساس در سال 96 به بیش از 3 هزار و 400 نفر آموزش داده گردیده است.

انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 502

به "فعالیت 208 تعاونی در انزلی، بیش از 15 میلیارد تسهیلات پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت 208 تعاونی در انزلی، بیش از 15 میلیارد تسهیلات پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید