فروش بدون مجوزتورهای جام جهانی شروع شد، از 50 میلیون تومانی تا 137 میلیون تومانی

به گزارش دور زمین، رئیس کمیسیون گردشگری اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر می گوید هنوز مجوز تور جام جهانی قطر برای آژانس های هواپیمایی صادر نشده است. در همین حال برخی از آژانس های هواپیمایی فروش تور جام جهانی را شروع کرده اند. تورهای 50 میلیون تومانی تا 137 میلیون تومانی.

فروش بدون مجوزتورهای جام جهانی شروع شد، از 50 میلیون تومانی تا 137 میلیون تومانی

خبرنگاران :

تجارت نیوز : هنوز مجوزی برای آژانس های مسافرتی برای فروش بلیت رقابت های جام جهانی صادر نشده است. با این حال برخی از آژانس ها از حالا برای بلیت فروشی و تور جام جهانی قطر دست به کار شده اند. تورهای 50 میلیون تومانی تا 137 میلیون تومانی.

حدود هشت ماه دیگر تا جام جهانی قطر مانده است. خرید بلیت برای تماشای بازی های جام جهانی برای ایرانیان اما چندان کار راحتی نیست. در حال حاضر فقط کسانی می توانند بلیت بخرند که ویزا کارت و کردیت کارت های بین المللی داشته باشند.

مرحله دوم بلیت فروشی فیفا از روز گذشته، 16 فروردین آغاز شد. فروش بلیت جام جهانی قطر از طریق فیفا تا ساعت 13:30 هشتم اردیبهشت ادامه دارد.

هزینه تور جام جهانی قطر چند؟

محمد میرانی، رئیس کمسیون گردشگری و عضو هیأت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر می گوید: در صورت صدور مجوز برای تورهای جام جهانی، ایرانیان می توانند با 100 میلیون تومان بازی های ایران را در یک تور 13 روزه تماشا کنند.

این در حالی است که در حال حاضر هم برخی آژانس های هواپیمایی، تورهای جام جهانی قطر را پیش فروش می کنند. هزینه آن هم بستگی به تعداد بازی مورد نظر و تور دارد.

مسئول فروش یکی از این آژانس ها می گوید: تور سه روزه، هفت روزه و 11 روزه برای جام جهانی قطر داریم. هزینه تور سه روزه، دو هزار و 800 دلار، هفت روزه سه هزار و 800 دلار و تور جام جهانی 11 روزه چهار هزار و 800 دلار می شود.

به عبارتی با نرخ فعلی دلار، تور سه روزه حدود 79 میلیون تومان، تور هفت روزه 108 میلیون تومان و تور 11 روزه حدود 137 میلیون تومان می شود.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5757

به "فروش بدون مجوزتورهای جام جهانی شروع شد، از 50 میلیون تومانی تا 137 میلیون تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش بدون مجوزتورهای جام جهانی شروع شد، از 50 میلیون تومانی تا 137 میلیون تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید