فتحی: برخی از بیرون چشم به نیمکت شفر و جایگاه باشگاه دارند، اگر دربی را باختیم، نمی گویم مقصر ابراهیمی، تیام و جپاروف هستند

به گزارش دور زمین، امیرحسین فتحی گفت: متأسفانه برخی بیرون از باشگاه، چشم به نیمکت وینفرد شفر و جایگاه باشگاه استقلال دارند.

فتحی: برخی از بیرون چشم به نیمکت شفر و جایگاه باشگاه دارند، اگر دربی را باختیم، نمی گویم مقصر ابراهیمی، تیام و جپاروف هستند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، ضیافت شام باشگاه استقلال در آستانه دربی پایتخت و در شب هفتاد و چهارمین سالگرد تاسیس این باشگاه برگزار گردید. در این مراسم امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه، جواد قراب و اکبر ملکی اعضای هیئت مدیره، نصرالله عبداللهی مدیرفنی، علی جباری، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی، هادی مباشری معاون اجرایی، علی خطیر معاون ورزشی، اعضای کمیته های فنی، فرهنگی، پیشکسوتان، انضباطی و کادرفنی و بازیکنان حضور داشتند.

در این مراسم، فتحی ابتدا دقایقی در جمع بازیکنان صحبت کرد. سرپرست باشگاه استقلال در حاشیه مراسم امشب در جمع حاضران گفت: امشب عصاره های باشگاه استقلال در این مکان حضور دارند. سلطان علی جباری شناسنامه باشگاه است. نصرالله عبداللهی و مهدی کشاورز از بزرگان باشگاه هستند. اعضای کمیته های فنی، پیشکسوتان و انضباطی باشگاه نیز در کنار ما حضور دارند که خود من نیز با آنها خاطرات بسیاری دارم. به یاد دارم که چهل سال پیش در دربی به استادیوم رفتم و آقای نراقی که اینجا حضور دارد، گل تساوی را زد.

وی اضافه نمود: متأسفانه برخی از بیرون باشگاه خط می دهند و چشم به نیمکت وینفرد شفر و جایگاه های باشگاه دارند. پرویز مظلومی و بهتاش فریبا که همواره بی چشمداشت در کنار استقلال بودند، امشب اینجا هستند. مجید نامجومطلق ستاره خوش فکر تیم در کنار ما حضور دارد. مجید رضایی نیز در کنار امید روانخواه که در دربی گلزنی کرد و محمد مومنی که فردی تحصیلکرده و فنی است. استاد محمد فنایی نیز در جمع ما حضور دارد.

سرپرست باشگاه استقلال ادامه داد: قبل از دربی است و از شما می خواهم پس فردا خودتان باشید و شجاعانه بازی کنید. اگر یک درصد شکست خوردید، می گویم باخت برای من است. می گویم هیچ کسی، نه ابراهیمی، نه تیام، نه جپاروف و نه هیچ کسی مقصر نیست و من فقط مقصرم. از شما می خواهم شجاع باشید و رو به جلو بروید. اگر برنده بودید، این برد برای شماست. آقای شفر، طرفداران شما را سال جاری مانند پارسال دوست دارند. شجاعانه به میدان بروید و برای پیروزی بجنگید.

در ادامه این مراسم، وینفرد شفر دقایقی بعد از صرف شام در جمع حاضران گفت: وظیفه خودم می دانم از باشگاه که برای برگزاری این مراسم زحمت کشید تا در کنار یکدیگر حضور داشته باشیم و ساعاتی را سپری کنیم، تشکر کنم. از حضور در جمع بازیکنان قدیمی و اسطوره های باشگاه خوشحالم. هیچ نگرانی بابت دیدار دربی نداریم و برای این دیدار آماده ایم. ما فصل گذشته در کنار یکدیگر بودیم و موفقیت و قهرمانی جام حذفی در شرایطی به دست آمد که ما باهم بودیم. سال جاری نیز باید باهم به سمت موفقیت حرکت کنیم و در کنار یکدیگر برای رسیدن به موفقیت کوشش کنیم و موفقیت تنها در شرایطی به دست می آید که در کنار یکدیگر باشیم و برای آن کوشش کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 919

به "فتحی: برخی از بیرون چشم به نیمکت شفر و جایگاه باشگاه دارند، اگر دربی را باختیم، نمی گویم مقصر ابراهیمی، تیام و جپاروف هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: برخی از بیرون چشم به نیمکت شفر و جایگاه باشگاه دارند، اگر دربی را باختیم، نمی گویم مقصر ابراهیمی، تیام و جپاروف هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید