شکوری: در غیاب تاج، مسئولیت امور فدراسیون فوتبال بر عهده من است

به گزارش دور زمین، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت که با کناره گیری مهدی تاج، مسئولیت امور فدراسیون فوتبال تا تصمیم گیری مراجع ذی صلاح با او خواهد بود.

شکوری: در غیاب تاج، مسئولیت امور فدراسیون فوتبال بر عهده من است

به گزارش خبرنگار ورزشی دور زمین، ابراهیم شکوری درباره کناره گیری مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال گفت: در ابتدا برای رئیس فدراسیون فوتبال آرزوی سلامتی می کنم. با توجه به فشارهای مختلف و حجم کاری که وجود داشت، ایشان از نظر قلبی دچار مشکل شد. اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد، در روزهای آینده در رابطه با آن تصمیم گیری خواهد شد.

وی که با شبکه خبر گفت وگو می کرد، اضافه نمود: براساس آن چیزی که بر عهده بنده به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون است، کلیه امور اجرایی فدراسیون فوتبال توسط من انجام خواهد شد و کل کارمندان و پرسنل وظایف خود را به نحو احسن انجام می دهند تا مراجع ذی صلاح و خود آقای تاج تصمیم گیری کنند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که طبق قانون تا قبل از آغاز مجمع فدراسیون فوتبال چه کسی جانشین تاج خواهد بود، گفت: خود آقای تاج می تواند در این زمینه شفاف صحبت کند، اما اجازه دهید در رابطه با این مسائل در روزهای آینده صحبت کنیم. فدراسیون اساسنامه کاملاً مشخصی دارد، اما اداره امور جاری فدراسیون بر عهده من است و تلاش می کنم به بهترین نحو وظایفم را انجام دهم تا مراجع ذی صلاح و آقای تاج تصمیم گیری کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2320

به "شکوری: در غیاب تاج، مسئولیت امور فدراسیون فوتبال بر عهده من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: در غیاب تاج، مسئولیت امور فدراسیون فوتبال بر عهده من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید