جرارد: چند مکالمه با فرگوسن داشته ام، سرالکس شخصیت شاخصی در فوتبال است

به گزارش دور زمین، اسطوره باشگاه لیورپول فاش کرد با سرمربی پیشین منچستریونایتد در ارتباط است و به تمجید از او پرداخت.

جرارد: چند مکالمه با فرگوسن داشته ام، سرالکس شخصیت شاخصی در فوتبال است

به گزارش خبرنگاران، استیون جرارد سرمربی انگلیسی گلاسکو رنجرز که این فصل دست به کار عظیمی زد و این تیم را برای اولین بار از سال 2011 به قهرمانی لیگ برتر اسکاتلند رساند، می گوید با سرمربی اسطوره ای منچستریونایتد در ارتباط است. جرارد که در سال 2015 به حضور 17 ساله اش در تیم فوتبال لیورپول خاتمه داد، پس از یک سال و نیم بازی برای لس آنجلس گلکسی آمریکا در سال 2016 کفش هاش را آویخت و سپس با رنجرز به مربیگری روی آورد.

جرارد پس از انتخاب شدنش به عنوان مربی سال اسکاتلند از سوی انجمن فوتبال نویسان اسکاتلند گفت: یک راز کوچک را به شما می گویم و آن اینکه من چند مکالمه با سرالکس داشته ام. از زمانی که من کفش هایم را آویزان کردم، ما رقابت مان را کنار گذاشته ایم. فرگوسن به من وقت تلفنی داد تا چند چیز را از او درباره رنجرز بپرسم. او در این مکالمات فوق العاده بود. کمی که از ارتباط ما گذشت، حتی دوست داشتم که این فرصت پیش بیاید تا با سرالکس بنشینم و یک قهوه بنوشم.

وی اضافه کرد: فرگوسن برای صحبت با من موافقت کرد و این از نظر او فوق العاده است، چون مجبور نیست وقت خود را به من اختصاص دهد، به خصوص اینکه ما رقیب هستیم، اما فکر می کنم این نشان می دهد که او چطور انسانی است. فرگوسن تنها یک مربی برجسته نیست و همه ما این را می دانیم.

سرمربی پیشین و اسطوره ای منچستریونایتد اخیراً در تمجید از اسطوره باشگاه لیورپول گفته بود: جرارد کار فوق العاده ای انجام داده است. او واقعاً هم در زمین و هم در خارج از زمین اینطور بوده است. یک مصاحبه مطبوعاتی ممکن است شغل شما را به عنوان سرمربی به خطر بیاندازد، اما کنفرانس های مطبوعاتی استیون خارق العاده است. جرارد خونسرد و آرام است و پاسخ های درستی می دهد. او واقعاً عالی است چون این یک هنر است.

جرارد در واکنش به تعریف و تمجید سرالکس از او گفت: این تعریف و تمجید خاصی از جانب فرگوسن است و من بسیار از آن استقبال می کنم. او شخصیتی برجسته در فوتبال است. ما در لیورپول و منچستریونایتد، دو باشگاه عظیم فوتبال انگلیس، به رقبای عظیمی برای هم تبدیل شدیم. ما سال ها رقبای عظیمی بودیم و فرگوسن کسی بود که حتی اگر رقیب بود، من بی اندازه به کارهای او توجه می کردم، چون سرالکس شخصیت شاخصی در فوتبال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4374

به "جرارد: چند مکالمه با فرگوسن داشته ام، سرالکس شخصیت شاخصی در فوتبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جرارد: چند مکالمه با فرگوسن داشته ام، سرالکس شخصیت شاخصی در فوتبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید