شوخی جالب سیمونه اینزاگی با بازیکنان تیمش

به گزارش دور زمین، سرمربی تیم فوتبال اینتر در یک مصاحبه با تعدادی از بازیکنان خود شوخی کرد.

شوخی جالب سیمونه اینزاگی با بازیکنان تیمش

سیمونه اینزاگی روز گذشته (جمعه) در یک گفت و گوی خودمانی با یکی از شبکه تلویزیونی اینترنتی درباره چند بازیکن تیمش اظهارات جالبی انجام داد.

اینزاگی 46 ساله در این مصاحبه ابتدا به سؤالی درباره بازی فوتبال فانتزی (یک بازی مبتنی بر اینترنت درباره فوتبال) صحبت کرد و گفت: من هرگز این بازی را انجام نمی دهم و انجام هم نداده ام، اما پسرم تومازو هر هفته چند روز قبل از بازی ها از من درباره ترکیب اصلی اطلاعات می گیرد، اما در آن فاصله زمانی تا بازی ها خود ما مربیان هم سردرگم هستیم.

اینزاگی در ادامه به این سؤال که کدامیک از بازیکنان در رختکن اینتر جالب ترین شخصیت را دارند، گفت: همه بازیکنانم خوب هستند، اما در میان آن ها مارسلو بروزوویچ و نیکولو بارلا نسبت به بقیه سرزنده تر و پرشورتر هستند. سمیر هندانوویچ هم شخصیت خوبی دارد، اما او اخلاق و سبک زندگی خاص خودش را دارد. او کاپیتان تیم ماست. می توانم بگویم که استفان دفرای هم خیلی شبیه اوست.

سرمربی اینتری ها در سرانجام به این سؤال پاسخ داد که از میان سه بازیکن خود شامل بروزوویچ، بارلا و روملو لوکاکو کدامیک را به صرف شام دعوت خواهد کرد، گفت: بروزوویچ را می برم، چون لوکاکو نباید اضافه وزن پیدا کند و آماده بماند. بارلا هم خرج زیادی روی دستم می گذارد!

اینزاگی اخیراً اردوی پیش فصل اینتر را آغاز کرده تا نایب قهرمان فصل گذشته سری A را برای فصل نو آماده کند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5802

به "شوخی جالب سیمونه اینزاگی با بازیکنان تیمش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی جالب سیمونه اینزاگی با بازیکنان تیمش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید