سرمربی نه، احمدزاده مدیر فنی می گردد

به گزارش دور زمین، فرهاد پورغلامی پولش را می خواهد و مقابل ملوان ذره ای کوتاه نمی آید. همین باعث شده تا ملوان راه حل جدیدی بیندیشد. استفاده از محمد احمدزاده به عنوان مدیر فنی تا از وجود او روی نیمکت سود ببرد.

سرمربی نه، احمدزاده مدیر فنی می گردد

به گزارش خبرنگاران ، امیر اسدی ، ملوان حتی حالا که کادر فنی جدید خود را شناخته، محمد احمدزاده را جذب نموده و مازیار زارع و پژمان نوری نیز برگشته اند، همچنان با مسائل عدیده ای دست و پنجه نرم می نماید. احمدزاده حدود 2 هفته قبل و روز بازی مقابل فجرسپاسی در انزلی، به صورت رسمی سرمربی ملوان شد اما از آن روز تا امروز، هنوز مجوز حضور روی نیمکت این تیم پرطرفدار شمالی را دریافت ننموده و معین هم نیست چه زمانی بتواند از کنار زمین، بازیکنان ملوان را راهنمایی کند.

فرهاد پورغلامی از ملوان رفته اما ترکش های جدایی او هنوز باقی مانده اند. ملوان با این مربی ناموفق، قراردادی به مدت 3 فصل امضا کرد و تابستان، زمام امور فنی را به دست او سپرد. تنها بعد از گذشت چند هفته، مدیران این باشگاه تشخیص دادند که حضور پورغلامی نمی تواند یاریی برای ملوان باشد. به همین دلیل عذر او را خواستند و نامه ای در اختیارش قرار دادند تا دیگر در تمرین حاضر نگردد. اتفاقی که با بحث و جدل ها فراوان میان هیات مدیره و مالک باشگاه رخ داد و برای چند روز، ملوان را با بحران روبرو کرد.

پورغلامی با استفاده از این نامه و البته دریافت حکم اخراج، حالا تمام حقوق 3 فصل خود را می خواهد و به همین دلیل ذره ای نیز عقب نشینی نمی نماید. تسویه حساب با او، ملاک حضور احمدزاده روی نیمکت ملوان است که تا امروز انجام نشده و به نظر هم نمی رسد به این زودی ها باشگاه بتواند یا بخواهد خواسته های پورغلامی را برآورده کند.

در این مدت، ملوان ابتدا مقابل فجرسپاسی به تساوی رسید و سپس بازی را به شهرداری تبریز واگذار کرد. در این 2 بازی اما خبری از احمدزاده روی نیمکت ملوان نشد و یاری های او وظیفه داشتند صحبت های سرمربی را به بازیکنان منتقل نمایند.

فرهاد پورغلامی اما در مصاحبه یا سایت های محلی انزلی، تاکید نموده که قصد ندارد مسئله ای برای ملوان ایجاد کند. او از همدلی صحبت نموده و آرزوی موفقیت برای تیمی که سال ها برایش بازی نموده و روی نیمکتش نشسته. رفتار پورغلامی اما با حرف های او زمین تا آسمان فاصله دارد. او مقابل ملوان، ذره ای کوتاه نیامده و همین باعث شده تا این تیم بدون سرمربی در لیگ یک شرکت کند.

مشکل احمدزاده البته برای مازیار زارع پیش نیامده. کوروش برمک که دستیار پورغلامی در ملوان بود، برای دریافت حقوق خود با مدیران باشگاه توافق نموده و به همین دلیل باشگاه توانسته قرارداد جدیدی با مازیار امضا کند. بر همین اساس زارع دستیار اول احمدزاده شده و فعلا روی نیمکت حرف اول و آخر را می زند. او البته با احمدزاده در ارتباط است و تدابیر فنی او را به گوش بازیکنان می رساند.

با تمام این مسائل، ملوان راه چاره جدیدی اندیشیده تا از احمدزاده روی نیمکت استفاده کند. راه چاره، حکم جدیدی است که شاید برای این مربی صادر گردد. حکم مدیریت فنی و شاید هم سرپرستی تا ملوان بتواند از وجود احمدزاده روی نیمکت سود ببرد. اتفاقی که سال ها قبل برای محمود یاوری در استیل آذین رخ داد و او با این حربه، روی نیمکت تیم متمول تهرانی نشست.

با توجه به راه چاره جدیدی که به ذهن مدیران ملوان رسیده، به این زودی ها نباید منتظر تسویه حساب با فرهاد پورغلامی باشیم. این مربی برای دریافت طلب خود، با مخالفت باشگاه روبرو شده و شاید در نهایت مجبور گردد شکایت از ملوان را پیش بگیرد و با این روش به پول خود برسد. اتفاقی که با توجه به جو فوتبال در انزلی، اندک مقبولیت پورغلامی را نیز زیر سوال خواهد برد.

670-9

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 27 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1160

به "سرمربی نه، احمدزاده مدیر فنی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی نه، احمدزاده مدیر فنی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید