سرمربی مستعفی تیم ملی دارت: مسئولان انجمن راه خودشان را می روند، یک سال است با رئیس فدراسیون حرف نزده ام

به گزارش دور زمین، سرمربی مستعفی تیم ملی دارت دلایل این تصمیم را مطرح نمود و گفت که مسئولان این انجمن راه خودشان را می روند.

سرمربی مستعفی تیم ملی دارت: مسئولان انجمن راه خودشان را می روند، یک سال است با رئیس فدراسیون حرف نزده ام

مهدی شایسته در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره استعفایش از سمت سرمربیگری تیم ملی دارت گفت: چند روز قبل نامه استعفایم را برای کامبیز ایوب زاده رئیس انجمن دارت فرستادم و موضع خود را در قبال اتفاقات اخیر اغلام کرد. همه چیز از سال 2017 شروع شد، یعنی زمانی که تیم جوانان ایران در مسابقات جهانی ژاپن و در غیاب چهار مدعی اصلی و پس از هلند به مقام نایب قهرمانی رسید. این عنوان باعث شد تا تمام توجه روسای انجمن دارت بر روی جوانان معطوف شود و پس از آن دیگر توجهی به تیم بزرگسالان نشد.

وی اضافه کرد: مسئولان انجمن می گویند که تیم بزرگسالان نتیجه نمی گیرد و به همین دلیل تصمیم به عدم حمایت از این تیم و پشتیبانی از تیم جوانان را گرفته اند. در واقع هرچه می گوییم، راه خودشان را می روند. من برای تیم ملی 6 مرحله اردو در سال جاری در نظر گرفتم، اما تاکنون هیچ کدام از اردوها برگزار نشده و این در حالی است که همه مراحل اردوها در تقویم انجمن نیز گنجانده شده بود.

سرمربی مستعفی تیم دارت ادامه داد: نمی دانم دلیل عدم برگزاری این اردوها چه بوده است. یا فرد دیگری را برای سرمربیگری زیر سر دارند و به همین دلیل اردو را برگزار نمی کنند، یا اینکه روی کنار گذاشتن من را ندارند و از این شیوه استفاده کرده اند.

شایسته گفت: ایوب زاده رئیس کنونی انجمن دارت از دوستان صمیمی ام است و همین موضوع هم در به وجود آمدن این شرایط برایم تعجب آور است. تیم جوانان سال جاری برخلاف 2017 ژاپن کار سختی پیش رو دارد و این در حالی است که طبق تصمیم انجمن، سال جاری فقط تیم جوانان اعزام خواهد شد و خبری از اعزام تیم بزرگسالان نیست.

وی بیان نمود: خودم باعث این موضوع شدم. چند سال قبل برای تلنگر زدن به تیم بزرگسالان، موضوع توجه به رده جوانان را گفتم، اما فکر نمی کردم کار به اینجا برسد.

شایسته در پاسخ به این سوال که آیا درباره شرایط رشته دارت با علیپور، رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی صحبت کرده است یا خیر؟ گفت: سال گذشته در جلسه ای که موضوع ریاست ایوب زاده پیشنهاد شد، علیپور را دیدم، اما از پارسال دیگر نتوانسته ام او را ببینم تا درباره شرایط دارت توضیح بدهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1932

به "سرمربی مستعفی تیم ملی دارت: مسئولان انجمن راه خودشان را می روند، یک سال است با رئیس فدراسیون حرف نزده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی مستعفی تیم ملی دارت: مسئولان انجمن راه خودشان را می روند، یک سال است با رئیس فدراسیون حرف نزده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید