سرمربی استقلال خوزستان بعد از کسر 6 امتیاز: کار ما در لیگ سخت بود، سخت تر هم شد، هنوز در شوک هستم

به گزارش دور زمین، داریوش یزدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با ابراز تأسف از کسر شش امتیاز از این تیم گفت که آبی پوشان برای بقا در لیگ برتر کار دشواری خواهند داشت.

سرمربی استقلال خوزستان بعد از کسر 6 امتیاز: کار ما در لیگ سخت بود، سخت تر هم شد، هنوز در شوک هستم

داریوش یزدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره کسر شش امتیاز از تیم فوتبال استقلال خوزستان از سوی فیفا به دلیل پرداخت نشدن مطالبات فرانک ساکونی, گفت: در این باره هیچ نظری ندارم و هیئت مدیره باشگاه باید پاسخگوی بروز این اتفاق باشد. من نمی توانم هیچ نظری در این باره داشته باشم. پرونده این بازیکن مربوط به سال های گذشته بوده است و همان آقایانی که سال های قبل در باشگاه بوده اند باید پاسخگو باشند. الان هم باید اعضای هیئت مدیره پاسخ بدهند که چرا نتوانسته اند جلوی رخ دادن این اتفاق را بگیرند.

وی ادامه داد: با کسر شش امتیاز، ما چهار امتیازی شدیم و به انتهای جدول رفتیم. این واقعاً جای تاسف و نگرانی دارد. رخ دادن این اتفاق خیلی بد است، چون باشگاه برای پرداخت مطالبات این بازیکن فرصت داشته است. با اینکه اعضای هیئت مدیره باشگاه افراد توانمندی هستند، ولی شش امتیاز از تیم کسر شده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به تبعات بد کسر شش امتیاز در روحیه بازیکنان تیمش مطرح نمود: اگر یادتان باشد این اتفاق فصل پیش برای پدیده رخ داد و در حالی که این تیم خیلی خوب نتیجه گرفته بود، اما در ادامه دچار چالش شد و حتی تا مرز سقوط نیز پیش رفت. کار ما در لیگ سخت بود، سخت تر هم شد و باید ببینیم با این وضعیت چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. من که هنوز در شوک کسر این شش امتیاز هستم. شوک فیفا به استقلال خوزستان؛ کسر 6 امتیاز و محرومیت از یک پنجره نقل وانتقالاتی مدیرعامل استقلال خوزستان پس از استعفا: 10 هزار دلار برای جلوگیری از کسر 6 امتیاز پرداخت نکردند

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1258

به "سرمربی استقلال خوزستان بعد از کسر 6 امتیاز: کار ما در لیگ سخت بود، سخت تر هم شد، هنوز در شوک هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی استقلال خوزستان بعد از کسر 6 امتیاز: کار ما در لیگ سخت بود، سخت تر هم شد، هنوز در شوک هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید