سرقت 20 دوچرخه گران قیمت ایتالیایی ها در مسابقات قهرمانی دنیا

به گزارش دور زمین، در میان دوچرخه های دزدیده شده، دوچرخه های طلایی رنگی بود که رکابزنان ایتالیا در ماده تعقیبی تیمی از آن استفاده کردند و بسیار هم مورد توجه بود و تیم ایتالیا در این ماده قهرمان دنیا شد.

سرقت 20 دوچرخه گران قیمت ایتالیایی ها در مسابقات قهرمانی دنیا

20 دوچرخه تیم ملی ایتالیا که در مسابقات پیست قهرمانی دنیا شرکت نموده بود به سرقت رفت و این در حالی است که این دوچرخه ها چند صد هزار یورو ارزش مادی دارند.

به گزارش ایسنا، در جریان مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی دنیا که در فرانسه برگزار گردید، اتفاق عجیبی رخ داد و 20 دوچرخه متعلق به تیم دوچرخه سواری ایتالیا به ارزش چند صد هزار یورو به سرقت رفت.

سارقان 15 دوچرخه پیست و پنج دوچرخه دیگر را عصر آدینه از هتلی در لیل که در آن رکابزنان ایتالیایی برای مسابقات پنج روزه اقامت داشتند، سرقت کردند.

در میان دوچرخه های دزدیده شده، دوچرخه های طلایی رنگی بود که رکابزنان ایتالیا در ماده تعقیبی تیمی از آن استفاده کردند و بسیار هم مورد توجه بود و تیم ایتالیا در این ماده قهرمان دنیا شد.

دوچرخه ها هر کدام حدود 30000 یورو ارزش گذاری شده اند و تنها دسته های تیتانیومی آن ها که با چاپ سه بعدی ساخته شده اند بیش از 10000 یورو ارزش دارند.

گزارش شده است که دوچرخه ها را که قرار بود به ایتالیا بازگردانند، در یک ون که در پارکینگ هتل پارک شده بود، قرار داده بودند.

پلیس بر این باور است که سرقت به وسیله افراد حرفه ای صورت گرفته است که می دانستند با وجود امنیت در پارکینگ، به کدام ون وارد شوند.

یکی از مسئولان تیم گفت: ما می دانستیم که این سفر از نظر ایمنی چقدر می تواند سخت باشد، بنابراین ترجیح دادیم در هتلی با پارکینگ خصوصی و نظارت شده اقامت کنیم، حتی اگر رفت و آمد برایمان سخت تر باشد اما حتی این اقدامات هم دزدان را متوقف نکرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4596

به "سرقت 20 دوچرخه گران قیمت ایتالیایی ها در مسابقات قهرمانی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت 20 دوچرخه گران قیمت ایتالیایی ها در مسابقات قهرمانی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید