زاکانی: معتادان متجاهر گناهی ندارند و از بی توجهی به اینجا رسیده اند

به گزارش دور زمین، شهردار تهران گفت: در بازدیدم از یکی از بوستانهای منطقه 16 در جمع معتادان متجاهر حاضر شدم و باید بگویم که معتادان متجاهر و کارتن خوابها گناهی ندارند و بی توجهی و بی مسئولیتی آن ها را به اینجای زندگی رسانده است.

زاکانی: معتادان متجاهر گناهی ندارند و از بی توجهی به اینجا رسیده اند

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زاکانی شهردار تهران، امروز پنجشنبه بیستم آبان ماه در سومین گام از سلسله بازدید های هفتگی خود از منطقه ها مرکز، در پویش قرار خدمت به منطقه 16 رفت.

زاکانی در جلسه ای که در فرهنگسرای بهمن برگزار گردید، اظهار کرد: در بازدیدم از یکی از بوستانهای منطقه 16 در جمع معتادان متجاهر حاضر شدم و باید بگویم که معتادان متجاهر و کارتن خوابها گناهی ندارند و بی توجهی و بی مسئولیتی آن ها را به اینجای زندگی رسانده است.

زاکانی اعلام کرد: بنده خودم فرزند جنوب شهر هستم و از حضور در جمع مردم منطقه 16 بسیار راضی هستم.

وی اضافه نمود: ما در این منطقه برای خودمان خاطرات و ماجراهای عجیبی داریم و محله ما در منطقه 16 محله لب خط بود و رفت و آمد در اینجا یادآور خاطرات خوبی از آن موقع است.

شهردار تهران بعلاوه یادآور شد: بیشترین سرانه ورزشی شهرداری در منطقه 16 قرار گرفته است و جوانمردی، بزرگی و عظمت مردم اینجا همیشه زبانزد است اما نبود مدیریت صحیح و راهبردی منجر به بروز مسائل فعلی شده است.

زاکانی تاکید نمود: مدیریت و اداره شهر به دست مردم براز ما مهم است و در اصل نخبگان جامعه محور این تحول خواهند بود و این موضوع شهرداری منطقه 16 را هم در برمی گیرد.

وی اعلام کرد: برای بهبود شرایط زندگی مردم منطقه 16 مثل سایر منطقه ها تهران کوشش خواهیم کرد تا شرایط به نقطه مطلوب برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4652

به "زاکانی: معتادان متجاهر گناهی ندارند و از بی توجهی به اینجا رسیده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: معتادان متجاهر گناهی ندارند و از بی توجهی به اینجا رسیده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید