دو عضو شورای فنی: در جریان انتخاب محمد بنا بودیم

به گزارش دور زمین، در حالی که رحیم علی آبادی از انتخاب محمد بنا به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بی خبر بوده، دو عضو دیگر شورای فنی می گویند در جریان این اتفاق بوده اند.

دو عضو شورای فنی: در جریان انتخاب محمد بنا بودیم

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد محمد بنا با هماهنگی شورای فنی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی انتخاب شده است اما رحیم علی آبادی یکی از اعضای شورای فنی خاطرنشان کرد که در جریان انتخاب بنا نبوده است اما مسئله ای با این موضوع ندارد و به دل نمی گیرد.

بلافاصله پس از این مصاحبه، فدراسیون کشتی دو مصاحبه کوتاه از دو عضو شورای فنی منتشر کردف که به توضیح زیر است:

بهرام مشتاقی گفت: بنی تمیم سرپرست فدراسیون اکثریت اعضای شورای فنی تیم های ملی را در جریان انتخاب محمد بنا قرار داده است. تا جایی که اطلاع دارم بنی تمیم سرپرست فدراسیون قبل از انتصاب محمد بنا بعنوان سرمربی تیم ملی، اعضای شورای فنی را در جریان این موضوع قرار داده است. وی در این مورد از ما نظرخواهی کرد و من هم نظر مثبت خود را خاطرنشان کردم و برای محمد بنا هم آرزوی موفقیت می کنم. تا جایی که می دانم اکثریت اعضاء در جریان این تصمیم قرار گرفته اند.

همچنین سید حسین مرعشیان دیگر عضو شورای فنی گفت: حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی پیش از انتخاب محمد بنا بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، نظر من را جویا شد. من هم نظر مثبت خود را با انتخاب آقای بنا خاطرنشان کردم و برای ایشان و همکارانش در تیم ملی کشتی فرنگی آرزوی موفقیت دارم. تا جایی که اطلاع دارم بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی نظر اکثریت اعضای شورای فنی را نیز در این مورد گرفته بود و پس از آن اقدام به معین سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1250

به "دو عضو شورای فنی: در جریان انتخاب محمد بنا بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو عضو شورای فنی: در جریان انتخاب محمد بنا بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید