درگیری قلعه نویی با خبرنگاران و عوامل هیئت فوتبال خراسان رضوی به خاطر حضور پسرش، پاسخ های سربالای سرمربی سپاهان

به گزارش دور زمین، سرمربی تیم فوتبال سپاهان به خاطر حضور پسرش در نشست خبری خود با تعدادی از خبرنگاران و نیز عوامل هیئت فوتبال استان خراسان رضوی درگیر شد.

درگیری قلعه نویی با خبرنگاران و عوامل هیئت فوتبال خراسان رضوی به خاطر حضور پسرش، پاسخ های سربالای سرمربی سپاهان

به گزارش خبرنگاران از مشهد مقدس، امیر قلعه نویی که پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل شهر خودرو در نشست خبری حاضر شده بود، یک نفر همراه و نیز پسرش را با خود به محل نشست خبری آورد. پس از اعتراض عوامل هیئت فوتبال استان خراسان رضوی و نیز خبرنگاران نسبت به حضور پسر قلعه نویی در کنفرانس خبری، سرمربی سپاهان گفت که او همراهش است و کسی کاری با وی نداشته باشد.

پس از این اتفاق، پسر قلعه نویی با تعدادی از خبرنگاران و نیز عوامل هیئت فوتبال استان خراسان رضوی درگیر شد که در ادامه قلعه نویی محل برگزاری نشست خبری را ترک کرد. پس از پایان این غائله، قلعه نویی دوباره به نشست خبری بازگشت.

او در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفته بود سپاهان از لحاظ مهره خیلی بهتر از شهر خودروست، اما مقابل مشهدی ها دست و پا بسته بود، گفت: تیم شما خیلی بهتر است و ما حرفی برای گفتن نداشتیم.

سرمربی سپاهان در واکنش به نقدها شدید یک خبرنگار از قضاوت بیژن حیدری شرح داد: صحبت شما کاملاً درست است. من چه باید بگویم؟!

قلعه نویی در مورد سر داده شدن شعارهایی درباره مافیای او گفت: این شعارها درباره من است، چون آدم بدی هستم!

وی سپس نشست خبری را ترک کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2250

به "درگیری قلعه نویی با خبرنگاران و عوامل هیئت فوتبال خراسان رضوی به خاطر حضور پسرش، پاسخ های سربالای سرمربی سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری قلعه نویی با خبرنگاران و عوامل هیئت فوتبال خراسان رضوی به خاطر حضور پسرش، پاسخ های سربالای سرمربی سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید