داوری 250 اثر در بخش آگهی و تبلیغات تلویزیونی جشنواره جام جم

به گزارش دور زمین، دبیر کمیسیون آگهی ها و تبلیغات تلویزیونی جشنواره جام جم گفت: ما از همه شرکت های تبلیغاتی فعال اعم از دولتی و خصوصی برای شرکت در این دوره دعوت کردیم.

داوری 250 اثر در بخش آگهی و تبلیغات تلویزیونی جشنواره جام جم

به گزارش به نقل از روابط عمومی معاونت سیما؛ عباس مهدوی مهر، دبیر کمیسیون آگهی ها و تبلیغات تلویزیونی جشنواره جام جم با اشاره به اهمیت این کمیسیون گفت: سال جاری بعد از حدود 12 سال شاهد فراخوان برای دریافت آثار در حوزه تبلیغات و آگهی ها هستیم و دلیل این مسئله نیز آن است که در دنیای امروز آگهی ها همانند یک رسانه عمل می نمایند و نقش بسزایی در جهت دهی به افکار عمومی دارد.

او درباره ترکیب داوران این دوره از کمیسیون گفت: محمود محمدیان، محمدرحیم اسفیدانی، سعید نبویان، سعید سبحانی، مازیار حبیبی نیا، پویا بادکوبه و پریسا پورشانی در این دوره از جشنواره جام جم به داوری آثار رسیده در بخش آگهی و تبلیغات تلویزیونی می پردازند.

مهدوی مهر توضیح داد: طی بخشنامه اعلامی ما به شرکت های تبلیغاتی، آثار در حوزه های تیزر تلویزیونی، رادیویی و زیرنویس امکان شرکت در این دوره از جشنواره را داشتند.

دبیر کمیسیون آگهی ها و تبلیغات تلویزیونی جشنواره جام جم بیان داشت: چند روزی است که فرآیند داوری روی آثار انجام می گردد تا بتوانیم در زمان مقرر آثار برگزیده این دوره را انتخاب کنیم.

او درباره بخش های مختلف این دوره از بخش آگهی و تبلیغات جشنواره جام جم بیان داشت: بهترین آگهی تلویزیونی، رادیویی، فرهنگی ـ مذهبی، ایده، تاثیرگذاری، شعر و موسیقی، متن و شعار تبلیغاتی، کارگردان، تصویربردار، صدابردار و صداگذار، طراح صحنه و لباس، سناریو، تدوین، گریم، بازیگر زن و بازیگر مرد و فراوری بخش هایی هستند که آثار در آن ها مورد ارزیابی و داوری قرار می گیرد.

مهدوی مهر در سرانجام اعلام نمود: ما از همه شرکت های تبلیغاتی فعال اعم از دولتی و خصوصی برای شرکت در این دوره از مسابقه دعوت کردیم و هیچ گونه منعی برای شرکت ها وجود نداشته است. البته آثار ارسالی می بایست استاندارد های مدنظر ما را لحاظ می کردند تا امکان شرکت آثارشان فراهم می شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1599

به "داوری 250 اثر در بخش آگهی و تبلیغات تلویزیونی جشنواره جام جم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری 250 اثر در بخش آگهی و تبلیغات تلویزیونی جشنواره جام جم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید