جورج آر . آر. مارتین از بازخوردها نسبت به الدن رینگ خشنود است

به گزارش دور زمین، جورج آر آر مارتین (George R.R. Martin) نویسنده کتاب های بازی تاج و تخت (Game of Thrones) اعلام نموده که از نقدهای منتشر شده از الدن رینگ (Elden Ring) رضایت دارد. او در ساخت الدن رینگ نقش مؤثری داشته و بیشتر در زمینه طراحی موجودات و محیط بازی به سازندگان یاری نموده است.

جورج آر . آر. مارتین از بازخوردها نسبت به الدن رینگ خشنود است

مارتین در یک پست بلاگ خاطرنشان کرد که نقدهای الدن رینگ بسیار زیبا بوده اند. الدن رینگ در هفته گذشته تبدیل به یکی از برترین عناوین عرضه شده در چند سال اخیر شد. این نویسنده در متن خود نوشت:

در ادامه مارتین به چند نقد منتشر شده اشاره نمود و خاطرنشان کرد که باید منتظر بیشتر از این باشیم. میازاکی در گذشته گفته بود که امکان دارد مارتین از نتیجه الدن رینگ غافلگیر گردد. البته اضافه شدن این نویسنده به فرایند ساخت الدن رینگ پیشنهاد خود میازاکی بوده است. با این حال مارتین از عرضه الدن رینگ بسیار راضی بوده و به میازاکی موفقیت این بازی را تبریک گفت. مارتین در ادامه متن خود گفت:

مارتین و میازاکی دو عدد از عوامل مهم در سبک فانتزی هستند. حال این طور که به نظر می رسد هر دو نفر از همکاری با یکدیگر لذت برده اند. به این حالت که میازاکی درباره مارتین گفته که گویی با یک دوست قدیمی صحبت می نماید. میازاکی در ساخت الدن رینگ کمی مارتین را محدود نموده است. البته اینکار به نفع سازندگان و بازی بوده است.

10 بازی برتر برای هواداران جورج آر. آر. مارتین

الدن رینگ در این مدت به شدت سر و صدا کرد. نظر منتقدان نسبت به این بازی به شدت مثبت بوده و توانست به یکی از عناوین شاهکار تبدیل بگردد. در اصل میازاکی از مجموعه سولز موارد بسیاری را آموخته است و به همین علت اشتباهات خود را تکرار نکرد. از طرفی الدن رینگ اصالت سری سولز را داشته و از ریشه های خود دور نشده است.

منبع: IGN.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5131

به "جورج آر . آر. مارتین از بازخوردها نسبت به الدن رینگ خشنود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جورج آر . آر. مارتین از بازخوردها نسبت به الدن رینگ خشنود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید