توضیحات رئیس صندوق رفاه دانشجویان درباره برگزاری کلاس های حضوری دانشگاه ها

به گزارش دور زمین، رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که از 14 فروردین کلاس های دانشگاه ها به صورت حضوری برگزار شود.

توضیحات رئیس صندوق رفاه دانشجویان درباره برگزاری کلاس های حضوری دانشگاه ها

مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرنگاران، درباره نحوه برگزاری کلاس های حضوری دانشگاه ها گفت: در حدود دو سال است که کلاس های دانشگاه های ما بجز مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بصورت غیر حضوری و نیمه حضوری برگزار می شود و وزارتخانه برای برگزاری کلاس ها اختیار را به روسای دانشگاه ها سپرده است.

وی اضافه کرد: البته معتقدم ما نباید آموزش مجازی را به طور کلی کنار بگذاریم، آموزش مجازی هم خوبی هایی دارد که باید آن ها را درک کرده و از آن ها استفاده بهینه کنیم، دانشگاه ها باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که کلاس ها حضوری برگزار شود.

گنجی اضافه کرد: ما 16 جلسه آموزشی داریم که باید بتوانیم نیمی از آن را حضوری برگزار کنیم، با این وجود دیگر مشکل خوابگاه هم نخواهیم داشت چون کلاس ها با 50 درصد ظرفیت برگزار می شود، البته من نمی گویم این کار صورت می گیرد یا قرار است انجام شود بلکه فقط در حد یک راهکار است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5334

به "توضیحات رئیس صندوق رفاه دانشجویان درباره برگزاری کلاس های حضوری دانشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات رئیس صندوق رفاه دانشجویان درباره برگزاری کلاس های حضوری دانشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید