بازسازی ساختمان: تغییر نام فیس بوک با هدف بازسازی اعتبار و تمرکز بر واقعیت مجازی

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، به نظر می رسد فیس بوک میخواهد با این تغییر اعتبار و آبروی از دست رفته خود را مجدداً به دست آورد.

بازسازی ساختمان: تغییر نام فیس بوک با هدف بازسازی اعتبار و تمرکز بر واقعیت مجازی

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

این شبکه اجتماعی در ماه های اخیر با انتقادهای گسترده نمایندگان کنگره، سناتورها و رگولاتورهای آمریکا و کشورهای دیگر روبرو بوده که می گویند فیس بوک از قدرت و تسلط خود بر دنیای فناوری سو استفاده نموده و در پی کنار زدن رقبا، تحمیل سیاست های خود به دیگر شرکت ها و سوءاستفاده از داده های خصوصی کاربران برای کسب عایدی بیشتر است.

مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک در جریان برگزاری کنفرانس واقعیت مجازی و افزوده این شرکت گفت: نام گذاری تازه نشانگر سرمایه گذاری ما بر روی متاورس است و البته شبکه اجتماعی ما کماکان فیس بوک نامیده خواهد شد.

متاورس اصطلاحی است که سه دهه پیش در رمانی به نام سقوط برفی در خصوص یک ویران شهر آخرالزمانی ابداع شد و اکنون در سیلیکون ولی توجه زیادی به خود جلب نموده است. متاورس به طور گسترده به ایده ایجاد یک قلمرو مجازی مشترک اشاره دارد که می تواند به وسیله افراد با استفاده از دستگاه های مختلف قابل دسترسی باشد.

زاکربرگ که به طور گسترده بر روی واقعیت افزوده و مجازی سرمایه گذاری نموده می گوید این تغییر باعث خواهد شد که فناوری ها و اپلیکیشن های مختلف تحت یک عنوان تجاری تازه مورد استفاده قرار بگیرند و البته این به معنای تغییر ساختار این شرکت نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4631

به "بازسازی ساختمان: تغییر نام فیس بوک با هدف بازسازی اعتبار و تمرکز بر واقعیت مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی ساختمان: تغییر نام فیس بوک با هدف بازسازی اعتبار و تمرکز بر واقعیت مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید