تغییرات در آموزشگاه استقلال را باور کنیم؟

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران ، با اعلام فتحی به زودی رئیس آموزشگاه استقلال تغییر خواهد نمود. امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال هفته گذشته اعضای جدید شورای آموزشگاه این باشگاه را منصوب کرد تا روند تغییرات در آموزشگاه پرحاشیه استقلال را کلید بزند. سرپرست استقلال با اشاره به شورایی اداره شدن آموزشگاه این باشگاه درباره تغییر صادق ورمزیار رئیس کنونی آموزشگاه این باشگاه گفت: شورای عالی آموزشگاه مشغول به فعالیت هستند و به زودی آنها جلسه می گذارند تا رئیس آموزشگاه انتخاب گردد.

تغییرات در آموزشگاه استقلال را باور کنیم؟

فتحی در ادامه صحبت های خود اظهار داشت که قطعا شاهد تغییرات در راس کادر مدیریتی آموزشگاه استقلال خواهیم بود و صادق ورمرزیار تغییر خواهد نمود. پیش از این نیز رضا افتخاری به دنبال تغییرات در آموزشگاه این باشگاه بود و حتی گودرز حبیبی را نیز به عنوان رئیس آموزشگاه منصوب کرد اما شرایط به شکلی پیش رفت که ورمزیار در سمت خود باقی ماند و هم اکنون نیز این عنوان را عهده دار است.

باید دید که فتحی برای این پست حساس و کلیدی چه کسی را انتخاب می نماید فصل پیش اتفاقات عجیب و غریب زیادی در آموزشگاه استقلال افتاد، البته فصل قبل تر هم همینطور. از ادعاهای روشن گرفته تا مساله جعل امضای افتخاری، هرچند که مسوولان استقلال هیچ واکنشی نسبت به این ماجرا نشان ندادند، اما باتغییر مدیریت مثل اینکه قرار است اتفاقات جدیدی بیفتد. باید منتظر ماند و دید وعده های فتحی در این زمینه عملی می گردد؟

220-10

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 12 دی 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 727

به "تغییرات در آموزشگاه استقلال را باور کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات در آموزشگاه استقلال را باور کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید