بسته خبری پرسپولیس، از اختلاف مالی با منشا تا حضور صاحبخانه رادو در باشگاه

به گزارش دور زمین، پرسپولیسی نه تنها در راضی کردن منشا موفق نبودند، بلکه حالا صاحبخانه رادوشویچ هم از آنها طلبکار گردیده است.

بسته خبری پرسپولیس، از اختلاف مالی با منشا تا حضور صاحبخانه رادو در باشگاه

به گزارش خبرنگاران ،

اردوی 20 نفره

بعد از آخرین تمرین پرسپولیس، برانکو این 20 بازیکن را به اردو فرستاد: علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشویچ، ابوالفضل درویش وند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، گادوین منشا، علی علیپور، آدام همتی، حمیدرضا طاهرخانی، احسان علوان زاده، سیامک نعمتی، بشار رسن، امید عالیشاه، شایان مصلح، شاهین عباسیان و سعید حسین پور.

بازگشت دروازه بان اول السد

بدترین خبر برای پرسپولیسی ها بازگشت دروازه بان اصلی السد بود. سعد الدوساری که به خاطر مصدومیت کتف چند ماهی از ترکیب تیم قطری دور مانده بود، چند روزی است تمرین اختصاصی را شروع نموده و رسانه های قطری ادعا نموده اند که او به بازی رفت مقابل پرسپولیس می رسد.

خاتمه دردسر دایی

یکی از موانع پرسپولیس برای دریافت مجوز حرفه ای، بدهی به علی دایی بود اما انگار از این دردسر هم خلاص گردیده اند. این را سهیل مهدی مسئول کمیته مجوز حرفه ای سازمان لیگ گفته: توافقات انجام گردیده و اسناد و مدارکی که باشگاه پرسپولیس از علی دایی ارائه نموده، در مقطع فعلی کفایت می نماید.

صاحبخانه رادو در باشگاه

اجاره های معوقه ، بالاخره صاحبخانه رادوشویچ را به باشگاه کشاند. صاحبخانه این دروازه بان کروات که پیش تر تخلیه خانه اش را از او خواسته بود، امروز به باشگاه رفت تا تکلیف مطالباتش و همین طور تمدید قرارداد یا تخلیه خانه اش را روشن کند که البته پاسخ روشنی نگرفن و مثل بقیه مراجعه نماینده ها، برای تسویه حساب وعده گرفت.

منشا: فقط دلار

گادوین منشا که این فصل هیچ پولی نگرفته، دوشنبه به باشگاه رفت. حال آنکه به دلیل نداشتن ارز، مدیران باشگاه به او پیشنهاد کردند برای دریافت مطالباتش به جای دلار، ریال بگیرد اما منشا این موضوع را نپذیرفت و آنها هم برای پرداخت مطالباتش هفته آینده را وعده دادند.

سفر مدیریتی به قطر

مدیران باشگاه در سفر دوباره به قطر قرمزها را همراهی خواهند کرد. پرسپولیس دهم مهرماه میهمان السد است و به همین دلیل ظهر روز هشتم یعنی یکشنبه راهی قطر می شود و بعد از بازی هم به تهران بر می شود. در این سفر حمیدرضا گرشاسبی و محمدرضا حاجی بیگی (عضو هیات مدیره) هم پرسپولیس را همراهی می نمایند.

2 – 380

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 4 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 914

به "بسته خبری پرسپولیس، از اختلاف مالی با منشا تا حضور صاحبخانه رادو در باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته خبری پرسپولیس، از اختلاف مالی با منشا تا حضور صاحبخانه رادو در باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید