بختیار: مجلس باید به قوانینی که خود تصویب می نماید احترام بگذارد

به گزارش دور زمین، رئیس فراکسیون پاسخگویی مجلس گفت: در گام اول مجلس که قانون گذار است باید پای قوانینی که خود تصویب نموده است بایستد. نباید به خاطر برخی از افراد قانون را سوراخ کنیم.

بختیار: مجلس باید به قوانینی که خود تصویب می نماید احترام بگذارد

علی بختیار در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به ضرورت احترام و اجرایی کردن روح قانون منع به کارگیری بازنشستگان بیان نمود: زمانی که یک قانون در مجلس به تصویب می رسد ما نمایندگان خود باید در گام اول پای قانون بایستیم. امروز عده ای از نمایندگان طرحی را امضا نموده اند که شهردار تهران را از قانون منع به کارگیری بازنشستگان مستثنی نمایند و حال که این طرح در صحن مجلس رای نیاورد در دستور کار هفته آینده کمیسیون اجتماعی قرار دادند تا پس از تصویب در کمیسیون دوباره به صحن بیاید.

وی در ادامه گفت: در گام اول ما که قانون گذار هستیم باید پای قوانینی که خود تصویب نموده ایم بایستیم. نباید به خاطر برخی از افراد قانون را سوراخ کنیم. ما امروز طیف گسترده ای از جوانان تحصیلنموده و افرادی را که می توانند در مناسب مختلف مدیریتی کار نمایند در کشور داریم که حضور این افراد می تواند تحولی در مدیریت کشور ایجاد کند اما فرصت فعالیت به آنها نمی دهیم.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس گفت: متاسفانه تعداد زیادی از بازنشستگان با نگرش مدیریتی قدیمی همچنان به مناسب خود چسبیده اند و به دنبال دور زدن قانون هستند. هم مجلس و هم دولت باید بر روی اراده خود بایستند تا شاهد اجرایی شدن این قانون و حضور جوانان در عرصه های مدیریتی باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1131

به "بختیار: مجلس باید به قوانینی که خود تصویب می نماید احترام بگذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیار: مجلس باید به قوانینی که خود تصویب می نماید احترام بگذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید