بازی Aperture Desk Job برای استیم دک و کامپیوتر معرفی گردید

به گزارش دور زمین، شرکت ولو (Valve) بازی شغل رومیزی روزنه ای (Aperture Desk Job) را برای کنسول استیم دک (Steam Deck) و کامپیوتر شخصی معرفی کرد. این بازی در دنیای مجموعه پورتال (Portal) قرار داشته و در تاریخ 10 اسفند عرضه خواهد شد.

بازی Aperture Desk Job برای استیم دک و کامپیوتر معرفی گردید

بازی شغل رومیزی روزنه ای یک شبیه سازی راه رفتن است. با این حال این سبک را به طور کامل تغییر داده و هیجان را به شما انتقال خواهد داد. شما در نقش یک تازه کار در شغلی هستید. در اصل پر از امید و هیجان هستید و نمی توانید برای آنچه در آینده وجود دارد صبر کنید. البته جهان برای شما نقشه دیگری دارد! این بازی به صورت رایگان در دسترس است. همینطور اینکه برای استیم دک ساخته شده ولی با کنترلر هم روی کامپیوتر قابل تجربه است. با این حال پرتال 3 نیست.

به همین خاطر انتظارات خود را کاهش دهید. به دلیل اینکه یک دنباله برای پورتال نیست. نکته اینجاست که در جهانی این بازی جریان دارد. به همین خاطر هیجان آن بسیار زیاد بوده از اصلا شما از آن خسته نخواهید شد. با این حال تا حد زیادی کوتاه بوده و یک نمونه برای عملکرد استیم دک است.

استیم دک کنسول دستی ولو است که چندی پیش عرضه شد. این کنسول دستی به شدت محبوب و از طرفی بسیار قدرتمند است. استیم دک یک رقیب مستقیم برای نینتندو سوییچ بوده ولی از لحاظ سخت افزاری چندین برابر قدرت دارد. بعلاوه سیستم آن به طور کامل باز بوده و شما می توانید به راحتی روی آن هرکاری انجام دهید. به نوعی می توان گفت که این کنسول دستی یک کامپیوتر کوچک است.

نکته قوت استیم دک استفاده از معماری RDNA 2 برای گرافیک است. چیزی که در کنسول های بازی نسل 9 هم واقع شده است. این تکنولوژی گرافیکی به شدت قوی و به نوعی یک پردازنده گرافیکی داخل پردازنده اصلی (APU) است. شرکت AMD در ساخت پردازنده گرافیکی داخلی پیشرفت بسیاری نموده و به طور کامل در استیم دک مشهود است.

یکی دیگر از نقاط قوت استیم دک قیمت بسیار خوب آن است. بعلاوه امکانات بسیاری با این قیمت ارائه می دهد. با این حال این کنسول دستی راه بسیار سختی را روبه روی خود دارد. به دلیل اینکه دلیل موفقیت کنسول سوییچ پشتیبانی بسیار خوب نینتندو بود. به همین خاطر ولو هم باید تمام کوشش خود را بکند تا کنسول دستی خود را زنده نگه دارد. البته با توجه به کاتالوگ گسترده استیم قطعا این کار سخت نخواهد بود. در حال حاضر بیش از 400 بازی تأیید شده برای استیم دک وجود دارد.

منبع: Gematsu.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 5112

به "بازی Aperture Desk Job برای استیم دک و کامپیوتر معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Aperture Desk Job برای استیم دک و کامپیوتر معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید