بازگرداندن آثار باستانی که طلسم شده اند

به گزارش دور زمین، ایسنا/ این خبر پیرامون بازگرداندن آثار باستانی که طلسم شده اند، برای شما مخاطبان گرامی نگارش شده است.

بازگرداندن آثار باستانی که طلسم شده اند

آثار تاریخی که بدشانسی آورده اند!

یک خانم کانادایی به نام نیکول، بسته ای حاوی دو موزاییک، بخشی از یک کوزه و قسمتی از یک سرامیک تاریخی را به همراه یک نامه از اعتراف هایش به یک آژانس مسافرتی در پمپئی فرستاد.

نیکول هنگام سفرش به پارک باستان شناسی پمپئی در سال 2005، دهه 20 سالگی زندگیش را سپری می کرد. این جهانگرد معتقد است سرقت این مجموعه آثار تاریخی سبب وقوع مجموعه ای از بدشانسی ها از جمله دو مرتبه ابتلا به سرطان سینه و همچنین تجربه مسائل مالی شده اند.

نیکول در نامه ای که به همراه این آثار تاریخی فرستاده، نوشت: لطفا این آثار را پس بگیرید، برایم بدشانسی آوردند.

این جهانگرد می گوید در زمان سرقت قصد داشته بخشی از تاریخ را که هیچکس دیگر نمی تواند داشته باشد، در اختیار داشته باشد، اما اکنون معتقد است این آثار انرژی منفی در ارتباط با آن سرزمین ویران شده دارند.

پمپئی در سال 79 میلادی زیر خاکستر ناشی از فوران کوه وزوو مدفون شد و در قرن شانزدهم بود که بقایای آن کشف شد.

این مکان تاریخی یکی از پربازدیدترین مقصدهای جهانگردی ایتالیا بوده و سالهاست که مشکل سرقت آثار تاریخی این مکان توسط جهانگردان وجود دارد.

نیکول در بخشی از نامه خود می گوید از این اتفاق درس گرفته و از خداوند طلب بخشش دارد.

اما نیکول تنها فردی نیست که از دزدیدن آثار این مکان پشیمان شده است. یک نامه اعتراف به همراه مجموعه ای از سنگ های تاریخی که در سال 2005 ربوده شده بودند نیز از طرف یک زوج کانادایی ارسال شده است.

در طول سالهای اخیر آثار باستانی مسروقه بسیاری به همراه نامه هایی به پمپئی بازگردانده شده اند. مسئولان پارک باستان شناسی پمپئی یک موزه را به نمایش این آثار اختصاص داده اند.

منبع: همگردی
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3381

به "بازگرداندن آثار باستانی که طلسم شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگرداندن آثار باستانی که طلسم شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید