امیرحسین فتحی: اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس از بی تدبیری سازمان لیگ بود، شاید یک دستیار خارجی به کادر فنی استقلال اضافه گردد

به گزارش دور زمین، سرپرست باشگاه استقلال از احتمال اضافه شدن یک مربی خارجی به کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه اطلاع داد.

امیرحسین فتحی: اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس از بی تدبیری سازمان لیگ بود، شاید یک دستیار خارجی به کادر فنی استقلال اضافه گردد

به گزارش خبرنگاران، امیرحسین فتحی درباره آخرین شرایط تیم فوتبال استقلال گفت: سعی کردیم از این روزهایی که لیگ تعطیل است، استفاده مطلوب کنیم، هر چند که شرایط آب وهوایی اجازه برگزاری تمرینات منظم را نداده است. به هرحال امیدوارم آغاز خوبی در لیگ پس از تعطیلات نسبت به هفته های قبلی داشته باشیم.

وی که با برنامه استادیوم در شبکه پنج سیما صحبت می کرد، در مورد آخرین وضعیت فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی که مورد غضب کادر فنی تیم استقلال قرار گرفته بودند، گفت: همه بازیکنان اعضای یک خانواده هستند و البته تنبیه و تشویق در هر جایی ضروری است. اسماعیلی و چشمی از بازیکنان خوب ما و جزو سرمایه های باشگاه استقلال هستند. به هرحال مسائلی پیش آمده بود که رفع شده و آنها به تمرینات بازمی گردند. البته اسماعیلی که از دو سه روز قبل بازگشته و چشمی هم که فعلاً در تیم ملی است، قطعاً با نظر وینفرد شفر به تمرینات بر می گردد.

سرپرست باشگاه استقلال درباره حضور یک مربی جدید در کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه توضیح داد: شفر در این باره درخواستی داشت و که ما به دنبال یک خارجی هستیم و مذاکراتی را خواهیم داشت. احتمالاً یک دستیار خارجی به تیم اضافه می گردد. البته گزینه های مورد نظر باید در کمیته فنی مطرح شوند. ما قبل از آغاز دوباره لیگ با شفر حرف می زنیم و کوشش می کنیم که یکی از گزینه های مدنظر را به تیم اضافه کنیم.

فتحی درباره افزایش نقدها از الحاجی گرو و مارکوس نیومایر، دو بازیکن خارجی استقلال و شرایط آنها گفت: هنوز تصمیم خاصی درباره این دو بازیکن گرفته نشده است و ما باید با شفر صحبت کنیم. به هرحال همه بازیکنان زیر ذره بین قرار می گیرند و هر کسی که نتوانسته باشد احتیاج باشگاه را رفع کند، جدا می گردد. همچنین هر جا هم که لازم باشد، ترمیم در ترکیب صورت می گیرد.

وی درباره اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس گفت: با صداقت کامل می گویم از روزی که آمده ام، یک کلمه بدون صداقت در جهت امیدوار کردن تماشاگران نگفته ام. زمانی که من به استقلال آمدم، نتیجه 3 بر صفر اعلام شده بود. من این موضوع را پیگیری کردم و گفتم که اگر به خواسته ما که منطقی هم است، رسیدگی نگردد، به مراجع بالاتر شکایت می کنیم. ما در این خصوص لایحه ای را به CAS ارائه کردیم که این لایحه در 24 صفحه است و در آن به دلایل مختلف اشاره شده است. برای مثال عنوان نموده ایم که سازمان لیگ فاقد مآغازیت برای اعلام نتیجه 3 بر صفر است. ما به این موضوع خوش بین هستیم و امیدواریم به نتیجه هم برسیم و جام به استقلال بازگردانده گردد. اخیراً فدراسیون و سازمان لیگ از ما درخواست یک مهلت دو ماهه کردند که با آن مخالفت شده و هفت روز بیشتر به آنها فرصت داده نشده است.

سرپرست باشگاه استقلال در این باره ادامه داد: سازمان لیگ بی تدبیری و کم لطفی کرد که جام قهرمانی را به پرسپولیس داد. به هرحال تا یکی دو ماه آینده تکلیف معین می گردد. به نظرم باید سازمان لیگ دوباره صبر می کرد تا رأی CAS اعلام گردد. درخواست ما تجدید بازی است و فدراسیون و سازمان لیگ امکان حضور ما در این بازی سوپرجام را سلب کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1235

به "امیرحسین فتحی: اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس از بی تدبیری سازمان لیگ بود، شاید یک دستیار خارجی به کادر فنی استقلال اضافه گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرحسین فتحی: اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس از بی تدبیری سازمان لیگ بود، شاید یک دستیار خارجی به کادر فنی استقلال اضافه گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید