امید دادن به سبک مدیران، طرفداران پرسپولیس نگران نباشند

به گزارش دور زمین، عضو هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت این شرکت در حال بر طرف کردن ایرادهای جدیدای.اف.سی است و تا قبل از فینال بازی های لیگ قهرمانان آسیا در 19آبان ماه جاری اصلاحات آن انتها می یابد.

امید دادن به سبک مدیران، طرفداران پرسپولیس نگران نباشند

به گزارش خبرنگاران ،ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه دوستداران فوتبال نگران مسائل مطرح شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نباشند،گفت:این وزاتخانه از محل اعتبارات عمرانی رقم قابل توجهی را برای رفع کردن ایرادهای ورزشگاه آزادی در نظر گرفته است که بخشی از آن تخصیص داده شد.

عضو هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی این را هم گفت که این شرکت اکنون در حال بر طرف کردن ایرادهای جدید ای.اف.سی است و تا قبل از فینال بازی های لیگ قهرمانان آسیا در 19آبان ماه جاری اصلاحات آن خاتمه می یابد.

پیش تر حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفته بود اصلاح موارد مطرح شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال اجرا است که در صورت راهیابی یا عدم راهیابی تیم پرسپولیس به فینال تا قبل از 12 آبان ماه به اتمام خواهد رسید.

افشین داوری، مدیرکل توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها در وزارت ورزش و جوانان که مامور شده رفع کردن ایرادات ورزشگاه آزادی را پیگیری کند دراین خصوص پیش تر گفته بود: هواداران پرسپولیس به هیچ وجه ناراحت نباشند.پرسپولیس می تواند هم در بازی برگشت با السد و هم چنین بازی برگشت فینال در صورت صعود را میزبانی کند. واقعیت این است که میزبانی از تیم پرسپولیس سلب نمی گردد اما اگر در بازسازی چالش به وجود بیاید کنفدراسیون فوتبال آسیا ما را جریمه خواهد نمود.

3

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 12 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1078

به "امید دادن به سبک مدیران، طرفداران پرسپولیس نگران نباشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید دادن به سبک مدیران، طرفداران پرسپولیس نگران نباشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید