اعتراض باشگاه فولاد خوزستان به مدیر شبکه 3

به گزارش دور زمین، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در نامه ای به مدیر شبکه 3 سیما نسبت به برنامه شب گذشته فوتبال برتر گلایه کرد.

اعتراض باشگاه فولاد خوزستان به مدیر شبکه 3

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان در متن نامه باشگاه فولاد خوزستان آمده است :

جناب آقای فروغی

ریاست محترم شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران

با سلام و آرزوی قبولی عزاداری سید و سالار شهیدان

احتراماً به استحضار می رساند باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان که به اذعان همه کارشناسان و نخبگان فوتبال یکی از حرفه ای ترین و سازنده ترین باشگاههای کشور محسوب می شود، متاسفانه در حال حاضر با محرومیت و مسدود بودن پنجره جابجاییی روبرو شده و از به کارگیری بازیکنان نو هم محروم می باشد.

در شرایطی که این باشگاه با مشکل محرومیت دست و پنجه نرم می نماید، متاسفانه در برنامه فوتبال برتر مورخ دوشنبه 1400، 6، 8 مدیرعامل و سرمربی قبلی را به اسم مهمان برنامه با وقت آزاد و کافی دعوت کرده که با طرح مطالب کذب اقدام به تخریب باشگاه فولاد کرده و خودشان که باعث محرومیت باشگاه شده اند در مقام وکیل مدافع و با فرار رو به جلو اقدام به تشویش اذهان عمومی کرده و مسئولان باشگاه هر چه کوشش کردند که در امر پاسخگویی روی خط برنامه قرار گیرند، عوامل برنامه به صورت هماهنگ با نامبردگان به این موضوع توجهی نکرده و در طول مدت برنامه به تخریب و تحریک طرفداران باشگاه مردمی فولاد خوزستان پرداختند.

جناب آقای فروغی از جنابعالی انتظار می رود با توجه به این که بارها اعلام کرده اید سیاست کاریتان عدالت محوری و صداقت در کار است یکبار این برنامه را مشاهده فرمایید. تا عمق رابطه را شاهد باشید . به طور مثال در رسانه ملی اعلام می کنند که پنجره جابجایی باشگاه باز است و مدیران باشگاه دروغ می گویند در حالی که خداوند حاضر و ناظر بر اعمال ما می باشد. همزمان با این برنامه طی نامه ارسالی از سوی دادگاه CAS اعلام نمودند که پاسخ رسیدگی به پرونده 10 روز دیگر به تاخیر افتاده است. (به پیوست تقدیم می شود)

جناب آقای فروغی از جنابعالی انتظار می رود اجازه ندهید با سمت سوهای هماهنگ در رسانه ملی به تخریب باشگاه های سازنده بپردازند.

طرفداران و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد و استان خوزستان به شدت گلایه خود را به جنابعالی اعلام میکنند.

در شرایطی که ریاست محترم جمهوری و هیأت دولت در صدد جبران بخشی از کم لطفیهایی که نسبت به استان خوزستان شده است برآمده اند، انتظار نمی رفت رسانه ملی و برنامه فوتبال برتر با کمال بی انصافی و یک طرفه نسبت به تخریب باشگاه سازنده و مردمی فولاد خوزستان برآیند.

به امید جلوگیری از تکرار این اتفاقات نامیمون.

با تشکر

حمیدرضا گرشاسبی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4528

به "اعتراض باشگاه فولاد خوزستان به مدیر شبکه 3" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض باشگاه فولاد خوزستان به مدیر شبکه 3"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید