اصلاحات احکام حقوق بازنشستگان از آبان ماه اجرا می گردد

به گزارش دور زمین، دهقان کیا گفت: احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اصلاح شد و در حقوق آبان ماه آنها اجرا می گردد.

اصلاحات احکام حقوق بازنشستگان از آبان ماه اجرا می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی خبرنگاران، درباره احکام جدید بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار کرد: احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اصلاح شد و در حقوق آبان ماه آنها اجرا می گردد.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران با اشاره به اینکه بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور با فرمول جدیدی که طراحی شده است حقوق دریافت می نمایند، اعلام کرد: این گروه از بازنشستگان با روش متناسب سازی حقوقشان اعتراض داشتند و فرمولی که طراحی شد این مشکل را حل خواهد نمود.

وی با بیان اینکه امکان افزایش حقوق بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور با احتساب رقم متناسب سازی وجود دارد، گفت: اگر افزایشی در حقوق این گروه از بازنشستگان وجود داشته باشد، مابه التفاوت این چند ماه به حسابشان واریز می گردد.

دهقان کیا با اشاره به اینکه رقمی که بر حقوق بازنشستگان سخت و زیان آور افزوده شده بر روی حقوق پایه محاسبه می گردد، توضیح داد: در واقع حقوق پایه این گروه از بازنشستگان افزایش می یابد.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره ادامه همکاری با بیمه آتیه سازان حافظ برای بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: فرقی ندارد هر بیمه ای که خدمات بهتری را برای بازنشستگان داشته باشند با آن همکاری می کنیم و آتیه سازان حافظ تنها گروهی است که با شرایط بازنشستگان تامین اجتماعی سازگار است.

وی اعلام کرد: در هفته آینده مزایده برگزار می گردد و باید ببینیم به چه نتیجه ای برای بیمه تکمیلی بازنشستگان می رسیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3389

به "اصلاحات احکام حقوق بازنشستگان از آبان ماه اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاحات احکام حقوق بازنشستگان از آبان ماه اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید