اتصال متروی کرج به فرودگاه پیام آنالیز می گردد

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، محمدحسین خلیلی اردکانی ظهر پنجشنبه ضمن بازدید از فرودگاه پیام، اظهار کرد: نقش این فرودگاه در رونق اقتصادی شهر کرج بر کسی پوشیده نیست.

اتصال متروی کرج به فرودگاه پیام آنالیز می گردد

وی به مسافربری شدن فرودگاه پیام اشاره نمود که می تواند منجر به توسعه گردشگری شهر کرج باشد و گفت: با توسعه این فرودگاه می توانیم شاهد ایجاد درآمدهای پایدار در استان البرز به ویژه کلان شهر کرج باشیم.

عضو شورای شهر کرج در بخش دیگری به مشکلات این فرودگاه ازجمله مشکلاتی که در حوزه راه های دسترسی وجود دارد اشاره نمود و اضافه نمود: ازآنجایی که احداث بلوار مدنظر مسئولان فرودگاه است، باید گفت؛ با توجه به مشکلات نقدینگی شهرداری کرج و احتیاج مبرم پروژه های مترو و بزرگراه شمالی به منابع مالی نمی توان پروژه کلان دیگری تعریف کرد اما می توان اتصال فرودگاه به ایستگاه های متروی کرج را در اولویت قرارداد.

خلیلی اردکانی در ادامه به دغدغه مسئولان فرودگاه پیام درباره وجود حلقه دره در این منطقه و بوی نامطبوعی که باعث آزار شهروندان می گردد، اشاره نمود و گفت: جابه جایی حلقه دره در کوتاه مدت امکان پذیر نیست و از طرفی نیز هزاران تن زباله و پسماند در حلقه دره مدفون گردیده که چالشی زیست محیطی و بهداشتی به حساب می آید.

وی با اشاره به وجود مشکلات اعتباری که شهرداری کرج با آن دست به گریبان است، گفت: ناگزیر هستیم که پروژه ها را اولویت بندی کنیم، برای مثال پروژه متروی کرج از 14 سال گذشته تاکنون نه تنها توفیقی در احداث خطوط شش گانه مصوب نداشته بلکه پیشرفت فیزیکی پروژه محدود به 30 درصد آن هم صرفاً در خط 2 است.

عضو شورای شهر کرج به مسئولان فرودگاه پیام وعده داد که در مباحث خدماتی و آنچه احتیاجهای کوتاه مدت فرودگاه پیام است از سوی شهرداری کوتاهی نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 169

به "اتصال متروی کرج به فرودگاه پیام آنالیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتصال متروی کرج به فرودگاه پیام آنالیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید