هتل سیام کمپینسکی بانکوک (تایلند) - دور زمین

هتل سیام کمپینسکی بانکوک (تایلند)

هتل سیام کمپینسکی بانکوک (Siam Kempinski Hotel Bangkok) یکی از باشکوه‌ترین هتل‌های شهر است. این هتل 5 ستاره بانکوک، درست در مرکز شهر و پشت مرکز خرید سیام پاراگون قرار گرفته است. اتاق‌های لوکسی که دورتادور یک باغ زیبا با استخرهای شنای آب شور در میانش قرار گرفته‌اند، همگی طراحی مدرن تایلندی و پرده‌های ابریشمی و امکاناتی مانند مینی‌بار پر شده به صورت روزانه و تلویزیون‌های صفحه‌تخت بزرگ دارند. بعضی اتاقها امکان دسترسی مستقیم به استخر بزرگ قرار گرفته در وسط هتل را به مسافران تور تایلند می‌دهند. یک مرکز بدنسازی روشن و به خوبی تجهیز شده با کفپوش چوبی براق در هتل سیام کمپینسکی بانکوک وجود دارد. این هتل همچنین منزلگاه رستوران معروف و مطرح Sra Bua by Kiin Kiin است. تمام این جلال و شکوه با یک قیمت بسیار بالا همراه است اما قیمتی که با قیمت‌های دیگر هتل‌های 5 ستاره شهر در یک سطح قرار دارد. با وجود باغ‌ها، استخرها و حال و هوای خصوصی و جدا افتاده، هتل سیام کمپینسکی بانکوک بیشتر شبیه یک اقامتگاه ساحلی در یک جزیره است تا یک هتل شهری.

هتل سیام کمپینسکی بانکوک (تایلند)

هتل سیام کمپینسکی بانکوک از تمام جهات یک هتل باشکوه است: از لابی بزرگ قصر مانندش با چلچراغ‌های بزرگ، ستون‌های مرمری سفید بلند و یک فواره گرفته تا زمین‌های تماشایی بیرون اتاق‌ها با باغ‌های سرسبزی که استخر شنای آب شور هتل را احاطه کرده‌اند. این هتل ظاهری شیک و بی‌آلایش دارد و در عین حال حس بودن در یک واحه آرامش‌بخش جزیره‌ای در میان جنگلی بتونی را انتقال می‌دهد.  هتل سیام کمپینسکی بانکوک یکی از آن دسته هتل‌های نادر شهری است که در آن کسی به مهمانان خرده نمی‌گیرد اگر دوست نداشته باشند هتل را ترک کنند و به بیرون چهاردیواری آن بروند و در عوض  بخواهند تمام مدت از محیط سرسبز و پرجلوه و با شکوه هتل لذت ببرند. اگر در تور بانکوک به دنبال یک مکان آرامش‌بخش، درست در مرکز شهر می‌گردید، جایی بهتر از هتل سیام کمپینسکی بانکوک پیدا نخواهید کرد.

موقعیت مکانی هتل سیام کمپینسکی بانکوک

هتل سیام کمپینسکی بانکوک درست در مرکز شهر بانکوک قرار گرفته است. هتل به نحوی در پشت مرکز خرید لوکس سیام پاراگون از دیدها پنهان شده است و حتی ورودی مخصوص خودش در قسمت پشتی مرکز خرید را دارد. از در جلویی هتل تا ایستگاه قطار هوایی 5 دقیقه پیاده‌روی فاصله است؛ وسیله حمل و نقلی که به شما امکان می‌دهد بدون گیر افتادن در ترافیک به باقی بانکوک دسترسی داشته باشید. مسافران تور تایلند با اقامت در این هتل در بهشت خرید این کشور قرار می‌گیرند. بیرون از هتل، هم در مال سیام پاراگون و هم بیرون از آن، مسافران تور بانکوک به صدها گزینه غذا خوردن و نوشیدنی دسترسی دارند. تنها نکته منفی این منطقه از شهر ترافیک‌های وحشتناکش است که تاکسی سوار شدن و رانندگی را به یک تجربه زجرآور تبدیل می‌کنند.

اتاق های هتل سیام کمپینسکی بانکوک

تمام اتاقهای هتل سیام کمپینسکی بانکوک شیک و زیبا هستند. اتاق‌ها، سرویس‌های بهداشتی بزرگ، بخش‌های نشیمن جداگانه، نقاشی‌های زیبا، پرده‌های ابریشمی و منظره‌هایی عالی از حیاط و استخرهای بزرگ و دوست‌داشتنی هتل دارند. بعضی اتاق‌ها دسترسی اختصاصی مستقیم به استخرها را دارند که باعث می‌شود اقامت در اینجا در تور تایلند، بیشتر شبیه به بودن در یک اقامتگاه ساحلی در یک جزیره باشد تا هتلی قرار گرفته درست در مرکز شهر بانکوک. امکانات دیگر اتاق‌ها برای مسافران تور بانکوک شامل تلویزیون‌های صفحه‌تخت، کتری برقی، مینی‌بارهایی که به صورت روزانه پر می‌شوند، گاوصندوق‌هایی با گنجایش لپ‌تاپ، میزهای تحریر شیشه‌ای بزرگ و سرویس‌های بهداشتی با دوش‌های بارانی و وان‌های عمیق جداگانه می‌شوند. بعضی اتاقها بالکن رو به استخر دارند. وای‌فای رایگان در تمام اتاق‌ها در دسترس است.

ویژگی ها و امکانات هتل سیام کمپینسکی بانکوک

هتل سیام کمپینسکی بانکوک خانه رستوران Sra Bua by Kiin Kiin، یکی از شناخته‌شده‌ترین رستوران‌های بانکوک است که توسط یک سرآشپز دانمارکی با تخصص در غذاهای تایلندی اداره می‌شود. Niche نیز یک رستوران معمولی است که به مسافران تور تایلند، برگر، ساندویچ و آبمیوه در طول روز و غروب‌ها ارائه می‌دهد. هتل سیام کمپینسکی بانکوک یک استخر آب شور بسیار بزرگ دارد که در تمام هتل پیچ و تاب می‌خورد. مرکز بدنسازی مدرن هتل تعداد زیادی وسیله ورزشی دارد و 24 ساعته باز است. اسپای کمپینسکی نیز برای ماساژهای و درمان‌های عالیش مشهور است. وای‌فای در تمام هتل به صورت رایگان در دسترس مسافران تور بانکوک قرار دارد.

اقامت در هتل سیام کمپینسکی بانکوک

هتل سیام کمپینسکی بانکوک در موقعیتی عالی در مرکز شهر بانکوک قرار گرفته و به مسافران تور تایلند امکان دسترسی مستقیم به مرکز خرید سیام پاراگون را ارائه می‌دهد. این هتل مکانی ایده‌ال برای گذراندن تور بانکوک هم برای مسافران تجاری و هم توریست‌ها است. این هتل حال و هوای منحصربه‌فرد یک هتل ساحلی را در قلب منطقه خرید و سرگرمی شهر به مسافران ارائه می‌دهد. تمام 401 اتاق و سوئیت لوکس هتل، طراحی مدرن با المان‌های زیبای تایلندی دارند. بیشتر این اتاق‌ها بالکن اختصاصی رو به باغ سرسبز و استخر بزرگ هتل دارند. فرودگاه سووارنابومی 24 کیلومتر از هتل فاصله دارد و ایستگاه قطار هوایی سیام هم بیرون هتل قرار گرفته است. هتل سیام کمپینسکی بانکوک 3 رستوران دارد که بوفه صبحانه غذاهای بین‌المللی، غذاهای مدرن تایلندی و غذا برای کل روز را به مهمانان ارائه می‌دهند.

هتل سیام کمپینسکی بانکوک به مهمانان خود یک اسپا با خدمات کامل، 3 استخر روباز شنا، یک باشگاه سلامتی و یک سونا را ارائه می‌دهد. 3 رستوران به علاوه یک کافی‌شاپ در این هتل به مهمانان خدمات ارائه می‌دهند. فضاهای عمومی در هتل سیام کمپینسکی بانکوک امکان دسترسی به اینترنت بی‌سیم و باسیم رایگان را فراهم می‌کنند. مرکز تجارت، خدمات اتومبیل و اتاق‌های ملاقات در دسترس هستند. استخر بچه‌ها، خدمات اسپا و تراس از دیگر امکانات هتل سیام کمپینسکی بانکوک برای مسافران تور تایلند هستند. شاتل رایگان منطقه در محدوده هتل و برای یک مرکز خرید در دسترس است. پارکینگ هتل رایگان است و پارک اتومبیل را هم می‌توانید خودتان انجام دهید، هم به کارکنان هتل بسپارید. با پرداخت مبلغی هتل سیام کمپینسکی بانکوک امکان استفاده از پارکینگ، بعد از خروج از هتل را می‌دهد. امکان سیگار کشیدن در بخش‌های مشخصی از این هتل 5 ستاره بانکوک فراهم شده است. اسپای کمپینسکی اتاق‌های ماساژ و اتاق‌های درمانی دارد. خدمات این اسپا به مسافران تور بانکوک شامل ماساژ، لایه‌برداری و ماسک صورت و بدن هستند. این اسپا به یک وان آبگرم هم مجهز شده است. ساختمان هتل سیام کمپینسکی بانکوک در سال 2010 ساخته شده و 17 طبقه دارد.

هتل سیام کمپینسکی بانکوک 401 اتاق دارد و این اتاق‌ها تهویه مطبوع، سیستم‌های پخش موسیقی و دستگاه پخش دی‌وی‌دی دارند. تخت‌های با کیفیت بالا در اتاق‌ها قرار داده شده و منوی بالشت در دسترس است. تلویزیون‌های 42 اینچی داخل اتاق‌ها، شبکه‌های کابلی مطرح و فیلم‌های اجاره‌ای را نمایش می‌دهند. دستگاه‌های قهوه‌ساز و چای‌ساز و مینی‌بارهای پر شده با تعدادی خوراکی رایگان از دیگر امکانات اتاق‌ها برای مسافران تور بانکوک هستند. سرویس‌های بهداشتی، دوش و وان جداگانه، حوله، دمپایی و مواد شوینده دارند. مسافران تور تایلند می‌توانند در اتاق‌ها به اینترنت بی‌سیم و باسیم دسترسی داشته باشند. گاوصندوق مناسب لپ‌تاپ، بطری‌های آب نوشیدنی رایگان، میز و تلفن از دیگر امکانات اتاق‌های هتل سیام کمپینسکی بانکوک هستند. نظافت به صورت روزانه ارائه می‌شود. چیزهایی که مهمانان می‌توانند درخواست کنند، شامل ماساژ در اتاق می‌شود.

وبسایت
kempinski.com/en/bangkok/siam-hotel
امکانات هتل
 1. 401 اتاق
 2. 3 رستوران
 3. کافه در کنار استخر
 4. کافی‌شاپ
 5. خشکشویی
 6. لباسشویی سلف‌سرویس
 7. پیشخدمت
 8. پیشخوان 24 ساعته
 9. آسانسور
 10. کارکنان چند زبانه
 11. اطلاعات تور و بلیت
 12. باشگاه بچه‌ها (رایگان)
 13. تراس
 14. چک این سریع
 15. چک اوت سریع
 16. محل نگهداری از چمدان
 17. صندوق امانات در محل پیشخوان
 18. خدمات اتومبیل
 19. فروشگاه هدیه
 20. باغ
 21. امکان سیگار کشیدن در مکان‌های مشخص
امکانات اتاق
 1. مینی‌بار پر شده با تعدادی خوراکی رایگان
 2. پخش‌کننده موسیقی
 3. تلویزیون LCD
 4. شبکه‌های کابلی مطرح
 5. فیلم برای اجاره
 6. دستگاه پخش دی‌وی‌دی
 7. قهوه‌ساز
 8. تخت‌های لوکس
 9. امکان انتخاب نوع بالشت
 10. دوش و وان جداگانه
 11. تلفن
 12. ماساژ در اتاق (شامل هزینه)
 13. سشوار
 14. گاوصندوق لپ‌تاپ
 15. حوله
 16. دمپایی
 17. مواد شوینده رایگان
 18. میز اتو و اتو
 19. میز
 20. اتاق‌های ضد صدا
 21. تهویه مطبوع
 22. سرویس بهداشتی
 23. اتاق‌های متصل
امکانات ورزشی و تفریحی
 1. 3 استخر روباز
 2. استخر بچه‌ها
 3. باشگاه سلامتی
 4. سونا
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 29 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 435

به "هتل سیام کمپینسکی بانکوک (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل سیام کمپینسکی بانکوک (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید