رستوران تایلندی سابینگله سامویی (تایلند) - دور زمین

رستوران تایلندی سابینگله سامویی (تایلند)

رستوران Sabienglae در ساحل لامای، یک رستوران عالی تایلندی است. این رستوران غذاهای درجه یک را در محیطی ساده و راحت، درست در کنار ساحل به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهد. قیمت‌های این رستوران با در نظر گرفتن کیفیت‌شان فوق‌العاده ارزان هستند. با این که دو رستوران دیگر هم در سامویی وجود دارند که همین نام را دارند، اما این رستوران‌ها شعبه‌های یک برند نیستند و رستوران Sabienglae در لامای رستوران اصلی و بهترین آنها است.

رستوران تایلندی سابینگله سامویی (تایلند)

در تور سامویی می‌توانید این رستوران را بین جاده حلقه‌ای که دور سامویی می‌چرخد (جاده شماره 4169) و ساحلی که درست جنوب صخره‌های معروف Hin Ta و Hin Yai قرار گرفته پیدا کنید. با ورود از زیر تابلوی نورپردازی شده در کنار جاده، شما از کنار تانکرهایی عبور می‌کنید که در آنها جانداران دریایی به صورت زنده نگهداری می‌شوند. بعد از آن به محوطه اصلی رستوران می‌رسید. ساختمان رستوران بی‌تزئینات و ساده است: سقف حصیری آن به وسیله ستون‌های بتونی نگه داشته شده و میز و صندلی‌های چوبی بر روی کف بتونی لخت قرار داده شده‌اند. در انتهای رستوران یک سکوی چوبی وجود دارد که با چندین پله به ساحل ختم می‌شوند.

با وجود محیط ساده و سرویسی که گاهی کمی کند به نظر می‌آید، رستوران Sabienglae همچنان یکی از بهترین رستوران‌های منطقه لامای برای مسافران تور سامویی است. غذا در اینجا به شکل خارق‌العاده‌ای عالی است؛ به خوبی تهیه شده و پر از مزه است. می‌توانید کاری مرغ (150 بات) و شاه‌میگوهای بزرگ با سس تمر هندی (120 بات) را امتحان کنید. بهترین راه برای لذت بردن از غذاهای این رستوران همراه با جمع دوستان است، چرا که غذاها طراحی شده‌اند تا با بقیه خورده شوند. رستوران Sabienglae محیطی مجذوب کننده و نسیم خنک دریا را دارد. این مکان در بین مردم تایلند فوق‌العاده محبوب است و در نتیجه این جا مکانی مناسب برای تجربه طعم واقعی تایلند است.

وبسایت
sabienglae.com
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 61

به "رستوران تایلندی سابینگله سامویی (تایلند)" امتیاز دهید

1 کاربر به "رستوران تایلندی سابینگله سامویی (تایلند)" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران تایلندی سابینگله سامویی (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید