کارتینگ پوکت (تایلند) - دور زمین

کارتینگ پوکت (تایلند)

محوطه کارتینگ پوکت (Phuket Racing Kart) در بین جمع دوستان و خانواده‌هایی که به تور تایلند آمده‌اند و به دنبال یک تفریح هیجان‌انگیز و با نشاط در منطقه چالونگ پوکت می‌گردند فوق‌العاده محبوب است. در این پیست کارتینگ تفریح کنید و همسفران خود را به چالش بکشید؛ در مسیر 700 متری کارتینگ مسابقه سرعت بدهید و ببینید چه کسی می‌‎تواند این خودروهای پر سرعت را تحت کنترلش قرار دهد  و مسیر را زودتر از بقیه تمام کند. چندین پیچ و خم در مسیر وجود دارند تا مهارت رانندگی شما را محک بزنند.

کارتینگ پوکت (تایلند)

سیستم الکترونیکی ثبت زمان‌ها برای مقایسه زمان‌های هر دوری که زده‌اید ایده‌آل است. قبل از این که در تور تایلند پشت فرمان این ماشین‌ها بنشینید، نحوه راندن آنها به شما آموزش داده می‌شود و یک جلسه کوتاه ایمنی نیز خواهید داشت. کلاه ایمنی نیز برای مسابقه در اختیارتان قرار داده می‌شود.

امکان مسابقه دادن با ماشین‌های کارتینگ یک نفره و دو نفره وجود دارد. ساختمان‌های شبیه به پیست‌های مسابقات فرمول وان تجربه‌ای به‌یادماندنی در تور پوکت برایتان فراهم می‌کنند و کارکنان حرفه‌ای مجموعه Phuket Racing Kart همه چیز را تحت کنترل دارند. یک مسابقه 10 دقیقه‌ای در ماشین کارتینگ تک صندلی 990 بات هزینه خواهد داشت. 10 دقیقه در ماشین دو صندلی نیز 1200 بات هزینه دارد. اگر تنها می‌خواهید دوستانتان را تشویق کنید می‌توانید پشت نرده‌ها بایستید و حرکت سریع ماشین‌ها دور پیست را نظاره‌گر باشید.

مجموعه کارتینگ پوکت بخشی از مجموعه بزرگتر محوطه تیراندازی پوکت است. در اینجا در تور تایلند می‌توانید با اسلحه‌های اتوماتیک و نیمه‌اتوماتیک به اهداف تیراندازی کنید. دیگر بخش‌های تفریحی این مجموعه برای مسافران تور پوکت، پینت‌بال، نمایش مارها، فیل‌سواری، موتور چهارچرخ سواری، یک کافه و یک فروشگاه سوغات هستند.

انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 153

به "کارتینگ پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارتینگ پوکت (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید