تماشاگه کارون پوکت (تایلند) - دور زمین

تماشاگه کارون پوکت (تایلند)

تماشاگه کارون (Laem Sing View Point phuket) که سابق بر این با نام تماشاگه کاتا شناخته می‌شد، یکی از پر بازدیدترین مکان‌های تماشای منظره در پوکت است. از این جا می‌توانید منظره‌های سواحل کاتا نوی، کاتا یای و کارون را ببینید. این تماشاگه بین سواحل نای هارن و کاتا نوی قرار گرفته است و بیشتر روزهای سال با حضور مردم محلی و مسافران تور تایلند شلوغ است. این مکان در برنامه سفر بیشتر تورهای گردشگری وجود دارد.

تماشاگه کارون پوکت (تایلند)

مردم محلی آن را با نام خاو سام هاد (تپه سه ساحل) می‌شناسند اما شهرداری محل به دلایلی آن را به طور رسمی تماشاگه کارون نامگذاری کرده است. این تماشاگه درست در جنوب ساحل کاتا نوی و مستقیم رو به دریای آندامان قرار گرفته، اما بیشتر مسافران تور پوکت دوربین خود را به سمت شمال چرخانده و از منظره هشت کیلومتری باشکوه و خیره‌کننده سه ساحل غربی جزیره و هتل Mom Tri's Villa Royale در پیش‌زمینه و هتل Hilton Phuket Arcadia در ساحل کارون در پس‌زمینه، عکس‌های زیبا می‌گیرند.

منظره شمالی تماشاگه کارون یکی از آن منظره‌های پوکت است که مسافران تور تایلند بیشترین عکس را از آن گرفته‌اند. این منظره بهترین‌های جزیره را پیش چشم گردشگران می‌گذارد: دریای آبی درخشان، موج‌های سفید، سواحلی با شن‌های سفید، منظره جزیره Koh Pu در همسایگی و رنگ‌های سبز تماشایی تپه‌های پوکت. در تماشاگه کارون فضای زیادی برای پارک اتومبیل وجود دارد. وقتی محوطه خیلی شلوغ شود، مردم اتومبیل خود را بیرون پارک می‌کنند. تعدادی دکه وجود دارد که خوردنی و نوشیدنی می‌فروشند. این تماشاگه به اندازه تقریبا 10 دقیقه رانندگی از ساحل کاتا و حدود 10 دقیقه اضافه‌تر از ساحل نای هارن فاصله دارد.

انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 562

به "تماشاگه کارون پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشاگه کارون پوکت (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید