های پارک سامویی (تایلند) - دور زمین

های پارک سامویی (تایلند)

های پارک سامویی (High Park Samui) یک پارک آبی جذاب است که بر روی تپه‌ای خوش‌منظره در چاونگ سامویی ساخته شده است. رفتن به این پارک آبی در تور تایلند نه تنها راحت است، بلکه یک روز پر از تفریح و هیجان را برای تمام کسانی که به آنجا می‌روند تضمین می‌کند. این پارک آبی دو سرسره با ارتفاع 15 متر و طول 30 متر دارد. مسافران تور سامویی در پایین این سرسره به سرعت 50 کیلومتر در ساعت می‌رسند. پایین سرسره یک پیچ رو به بالا دارد که شما را به آسمان پرتاب کرده و به داخل یک استخر با عمق 4 متر در زیر پایتان می‌اندازد.

های پارک سامویی (تایلند)

برای آن دسته از مسافران تور تایلند که آمادگی چنین پرش وحشت‌آوری را ندارند، یک سکوی کوچکتر هم در دستری است. سرسره‌سواران قبل از این که داخل آب استخر بیافتند، حتی از درختان نخلی که اطراف پارک وجود دارند هم بیشتر به هوا فرستاده می‌شوند. اما نترسید، حفظ سلامتی مسافران تور سامویی در اینجا در اولویت قرار دارد و چندین غریق‌نجات در تمام مدت در پارک حضور دارند تا حداکثر امنیت بازدیدکنندگان تامین شود.

در های پارک سامویی بیشتر از این دو سرسره برای سرگرم کردن شما وجود دارد. دی‌جی‌های بین‌المللی با سیستم‌های صوتی خیلی پیشرفته تمام روز آهنگ‌ها شاد اجرا می‌کنند. به علاوه دو کافه هم وجود دارد که انواع نوشیدنی‌های محلی و بین‌المللی را به مسافران تور تایلند ارائه می‌دهند. شناگران و سرسره‌سواران می‌توانند خستگی روز پر هیجان خود در پارک آبی High Park سامویی را در رستوران عالی آن به در کنند. و البته استراحت در آفتاب سامویی بخشی از تفریح اصلی در این پارک است. تعداد زیادی تخت و کیسه‌های نرم برای دراز کشیدن و آفتاب گرفتن در همه جا وجود دارند. اگر پناهی در برابر آفتاب می‌خواهید می‌توانید در زیر آلاچیق بمانید. آلاچیق در موقعیتی ایده‌آل قرار گرفته و از آنجا شما می‌توانید تمام هیجان جاری در پارک را نظاره‌گر باشید. پارک از ساعت 11 تا 19 باز است و از طریق جاده‌ای کوچک در شمال دریاچه چاونگ قابل دسترس است.

وبسایت
highparksamui.com
ساعات بازدید
11 تا 19
هزینه ورودی
650 بات
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 154

به "های پارک سامویی (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "های پارک سامویی (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید