28 میلیارد تومان اعتبار عمرانی سیمرغ است

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگار مهر، مجتی حبیب نژاد عصر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران تصریح کرد: شهرستان سیمرغ چون شهرستانی تازه تاسیس است در گذشته از بسیاری از زیرساخت های لازم برخوردار نبود که خوشبختانه با شروع فعالیت دولت تدبیر و امید،اقدامات شایسته ای در جهت تقویت زیرساخت های این شهرستان صورت گرفت.

28 میلیارد تومان اعتبار عمرانی سیمرغ است

وی با بیان اینکه دولت در سال گذشته 20میلیارد تومان اعتبار به این شهرستان تخصیص داد،اظهار کرد: امسال 28میلیارد تومان پروژه مصوب در شهرستان داریم.

فرماندار سیمرغ با اشاره به تجهیز و نوسازی بیش از یک هزار هکتار از اراضی شهرستان سیمرغ در سال گذشته،گفت: امسال 550 هکتار از اراضی شهرستان سیمرغ یکپارچه سازی می شوند.

حبیب نژاد افزود: از مجموع سه هزار و 300هکتار از اراضی شهرستان سیمرغ برای یک هزار و 750هکتار تجهیز و نوسازی انجام شد و در واقع بزرگترین پروژه تسطیح اراضی استان مازندران در شهرستان سیمرغ صورت گرفت.

وی با بیان اینکه 98درصد از مردم شهرستان سیمرغ در بخش کشاورزی فعالیت دارند، گفت: صنایع تولیدی کشاورزی وابسته به این محصولات باید در اولویت قرار گیرد.

نماینده دولت در شهرستان سیمرغ با بیان اینکه به دنبال تقویت توان اقتصادی کشاورزان هستیم،تصریح کرد: چون محورهای مواصلاتی شاخص توسعه شهر هستند تا کنون 11میلیارد تومان در بحث راه هزینه شد و به زودی شاهد افتتاح راه در این شهرستان خواهیم بود.

وی با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران با نگاه نقاد و موشکافانه و اطلاع رسانی دقیق می توانند زمینه تقویت اعتماد و امید را در جامعه فراهم کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران با نگاه نقاد و موشکافانه و با بکار بستن صداقت و عدالت و اطلاع رسانی دقیق می توانند زمینه تقویت اعتماد و امید را در جامعه فراهم کنند،گفت: خبرنگاران عملکرد دولت را همانگونه که هست اطلاع رسانی و از برخی شایعه پراکنی جلوگیری کنند چون موجب آسیب به وحدت جامعه می شود.

انتشار: 14 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 522

به "28 میلیارد تومان اعتبار عمرانی سیمرغ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "28 میلیارد تومان اعتبار عمرانی سیمرغ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید