یارانه کرونا به چه کسانی تعلق می گیرد؟

به گزارش دور زمین، وزیر رفاه اظهار داشت:با دستور رئیس جمهور به کلیه افرادی که شغل خاص با درآمد ثابت ندارند، در اسفندماه یک بسته حمایتی پرداخت می گردد.

یارانه کرونا به چه کسانی تعلق می گیرد؟

خبرآنلاین: محمد شریعتمداری وزیر رفاه در پیامی توئیتری نوشت: حمایت از اقشار کم درآمدی که در آمد ثابت ندارند از مهم ترین اولویت های ماست.

وزیر رفاه گفت که با دستور مهم رئیس جمهور و همراهی سازمان برنامه به کلیه افرادی که شغل خاص با درآمد ثابت ندارند، در اسفندماه یک بسته حمایتی پرداخت می گردد. این افراد با یاری بانک اطلاعات ایرانیان شناسایی یا ثبت نام می شوند.

محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه هم امروزدر حاشیه بازدید از آزاد راه شهید همت در استان البرز گفت: کسانی را که شغل خاصی برای تامین درآمد ثابت ندارند، توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شناسایی شده اند که تا خاتمه اسفند ماه جاری یک بسته حمایتی اختصاص یافته و به آنان مبالغی پرداخت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برای کسانی که مشاغلی داشتند و اکنون دچار مشکل شده اند با سازوکارهای تعریف شده ، تسهیلات کم بهره با دوره تنفسی سه ماهه پیش بینی شده است.

نوبخت بیان داشت : کوشش دولت براین است که با همه تنگناهای بودجه ای که دشمنان خبیث ملت ایران در این شرایط خاص تحمیل نموده اند به مردم و بیماران یاری گردد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2478

به "یارانه کرونا به چه کسانی تعلق می گیرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه کرونا به چه کسانی تعلق می گیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید