کرونا ویروس، یک تهدید و جنگ بیولوژیکی است

به گزارش دور زمین، امیر سرتیپ نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: کرونا ویروس، یک تهدید و جنگ بیولوژیکی است و ارتش در همه حوزه ها آماده مقابله با تهدید های استکبار جهانی را دارد.

کرونا ویروس، یک تهدید و جنگ بیولوژیکی است

به گزارش خبرنگار از، آیین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه شکاری ترابری شهید عباس دوران با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو برگزار و طی حکمی، امیر سرتیپ خلبان مسعود جعفری به فرماندهی پایگاه هوایی شهید دوران منصوب شد.

امیرسرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت های امیرسرتیپ دوم خلبان اسماعیل لشکری در دوران تصدی فرماندهی پایگاه هوایی شهید دوران، و با اشاره به اقدامات و فعالیت های بسیار گسترده ارتش در مورد مشاخصه با ویروس کرونا، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در بالاترین سطح آمادگی قرار گرفته است و تا ریشه کن شدن این ویروس و تا آخرین نفس در کنار مردم ولایت مدار ایستاده است.

او با اشاره به این موضوع که کرونا ویروس، یک تهدید و جنگ بیولوژیکی است و ارتش در همه حوزه ها آماده مقابله با تهدید های استکبار جهانی را دارد، اضافه کرد: همگی ما باید از این بحران کنونی تجربیات خود را کسب و آمادگی لازم را برای شرایط مشابه داشته باشیم.

امیر نصیرزاده با اشاره به تاکید مکرر سخنان امام (ره) که آمریکا را شیطان عظیم خطاب کردند، تاکید نمود: قطعا این جنگ بیولوژیک توسط آمریکا و سردمداران این رژیم شیطان عظیمبه راه انداخته شده است و جنایات و فتنه های این شیطان عظیم در تاریخ به ثبت رسیده است.

او با بیان اینکه نطفه آمریکا با جنایت و فتنه بسته شده است، اشاره ای به آلوده کردن سرخ پوست ها با 97 نوع ویروس کشنده به طرق های مختلف کرد و گفت: تاریخ و زندگی آمریکا با این کار ها نقش بسته است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان نمود: در سال 1945 ایالات متحده بمب های اتمی اش را بر فراز هیروشیما و ناکازاکی فرو ریخت که حدود 220 هزار نفر از بین رفتند و اثرات بیولوژیکی این جنگ سال ها برجای ماند و بعد ها صد ها هزار نفر بر اثر بیماری سرطان کشت.

امیر نصیرزاده بیان نمود: در سال 1962 طبق آماری که از منبعی کسب کردم، 20 میلیون ماده شیمیایی روی جنگل های ویتنام ریختند و نزدیک به 1400 نفر از بین رفتند و بعد ها 2 میلیون نفر بر اثر سرطان ناشی از پیامده جان باختند.

او با بیان اینکه جنایت های آمریکا سبقه تاریخی دارد، اضافه کرد: آمریکا برای رسیدن به اقدامات خود از هیچ توطئه ای علیه ایران فروگذار نیست.

امیر نصیرزاده با اشاره به وجود مرکزی در آمریکا به نام مرکز کنترل بیماری ها، گفت: تنها فعالیت این مرکز، مطالعه بر روی ویروس ها است که به وضوح تعیین است که ویروس کرونا آزمایشگاهی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه با اشاره به نامگذاری سال 1399 با عنوان جهش فراوری از سوی رهبر معظم انقلاب، توضیح داد: امروز تنها راه مقابله با تهدیدات دشمنان نظام و انقلاب اسلامی، مقاوم بودن در برابر مسائل و کوشش شبانه روزی و جهاد گانه است.

او با بیان اینکه باید همگی برای هدف اصلی سرعتی کار کنیم و زمان نشناسیم، ادامه داد: پایگاه شهید دوران به دلیل ظرفیت های متعدد از جمله داشتن پرنده ها، ماموریت های ویژه و نیرو های متخصص و متعهد می تواند در بحث جهش فراوری جزء مصادیق شاخص باشد.

او در انتها با قدردانی از زحمات فرمانده سابق این یگان، فرماندهی شهید عباس دوران را به امیر سرتیپ خلبان مسعود جعفری تبریک گفته و برای این دو فرمانده آرزوی موفقیت کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 2522

به "کرونا ویروس، یک تهدید و جنگ بیولوژیکی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا ویروس، یک تهدید و جنگ بیولوژیکی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید