ووشوکاران قمی صاحب یک پیروزی و یک شکست شدند

به گزارش دور زمین، جواد محمد نژاد در مصاحبه با خبرنگاران گفت: فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول ووشوی مردان کشور در حالی شروع شد که استان قم سال جاری برای نخستین بار در این مسابقات شرکت نموده است و این اقدام راه اتفاقی بزرگ برای فراهم کردن شرایط پیشرفت ووشوکاران جوان قمی می دانیم.

ووشوکاران قمی صاحب یک پیروزی و یک شکست شدند

وی اضافه کرد: تیم ووشوی مردان قم در این مسابقات با حریفان قدرتمندی رقابت می نماید و قرار دریافت در فضای مسابقه، می تواند یاری بزرگی برای ووشوی قم باشد به طوری که ووشوکاران تیم قم در لیگ دسته اول کشور را نفرات بومی تشکیل می دهند.

رئیس هیئت ووشوی استان قم گفت: در شروع لیگ دسته اول، تیم ووشوی قم 2 مسابقه برگزار کرد که حاصل آن یک پیروزی و یک شکست بود به طوری که تیم ووشوی قم ابتدا 7 بر 4 از سد چمران خوزستان گذشت اما در مسابقه دوم 9 بر 3 مغلوب هیئت تهران شد.

محمدنژاد بیان داشت: ترکیب نفرات تیم ووشوی استان قم در این مسابقات را در ساندا در وزن 52 کیلوگرم حسین برمر، در وزن 56 کیلوگرم محمد حسن رحیمی، در وزن 60 کیلوگرم فیروز مختاری و علی کریمی، در وزن 70 کیلوگرم علی محمدی ، در وزن 75 کیلوگرم مهدی عاشقی تشکیل می دهند.

وی مطرح کرد: همچنین در وزن 80 کیلوگرم حسن بهمنی ، در وزن 85 کیلوگرم محمد مهدی امام جمعه و در وزن 90 کیلوگرم مسعود سیف آبادی برای تیم ووشوی قم در بخش ساندا مسابقه می دهند و مربی این تیم علیرضا وفایی و سرپرست این تیم سجاد خورشیدی است.

رئیس هیئت ووشوی استان قم توضیح داد: احمد عمویی، محمد مهدی خورشید ، هادی روشنایی ترکیب تیم تالوی قم را در لیگ دسته اول ووشوی مردان تشکیل می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1056

به "ووشوکاران قمی صاحب یک پیروزی و یک شکست شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ووشوکاران قمی صاحب یک پیروزی و یک شکست شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید