وقتی اداره ها پا در کفش آژانس های گردشگری و مسافرتی می نمایند

به گزارش دور زمین، مدیر آژانس گردشگری و مسافرتی می سی نو در خراسان شمالی گفت: یکی از مشکلاتی که آژانس های گردشگری و مسافرتی با آن روبرو هستند، این است که این اداره ها اقدام به برگزاری تورهای مختلف تخصصی، گردشگری و آموزشی می نمایند.

وقتی اداره ها پا در کفش آژانس های گردشگری و مسافرتی می نمایند

پیام مهنانی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، اضافه نمود: بارها مشاهده گردیده که ادارات و سازمان هایی همچون آموزش و پرورش، شرکت شهرک های صنعتی، محیط زیست، منابع طبیعی و آبخیزداری و ... اقدام به برگزاری تور برای دانش آموزان، صنعت گران، سرمایه گذاران و ... می نمایند اما در این میان صندلی آژانس های مسافرتی و گردشگری کجاست؟

وی اعلام کرد: متاسفانه در این میان هیچ نشانی از حمایت بخش خصوصی و رعایت اصل 44 قانون اساسی مشاهده نمی گردد.

مهنانی ادامه داد: متاسفانه تورهای برگزار گردیده توسط ادارات و سازمان ها، تورهای غیرتخصصی هستند که مقدار فعالیت کاری آن ها فقط به بازدید از چند مکان، محدود می گردد.

وی اعلام کرد: این درحالیست که اگر برگزاری تورها به آژانس های مسافرتی و گردشگری واگذار گردد، این آژانس ها می توانند تورهایی تخصصی را برگزار نمایند که فقط منجر به بازدید از چند مکان تکراری نگردد.

مدیر آژانس گردشگری و مسافرتی می سی نو در خراسان شمالی توضیح داد: به عنوان مثال در گذشته اگر آموزش و پرورش قصد داشت تا یک تور صنعتی برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با صنعت برگزار کند، این تور در کارخانه سیمان و مجتمع پتروشیمی خراسان برگزار می شد، این درحالیست که تورهای برگزار گردیده برای دانش آموزان در حال حاضر نیز به این دو واحد تولیدی محدود می گردد.

وی بیان نمود: اما آژانس های گردشگری می توانند و این آمادگی در آن ها وجود دارد که با برگزاری تورهای تخصصی صنعتی و آموزشی، دانش آموزان را با واحدهای تولیدی موفق و کارآفرین در تمامی زمینه های تولیدی آشنا نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 شهریور 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 93

به "وقتی اداره ها پا در کفش آژانس های گردشگری و مسافرتی می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی اداره ها پا در کفش آژانس های گردشگری و مسافرتی می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید