واگذاری ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستایچشینهمدان به پیمانکار

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا حاجی بابایی در بازدید روستای چشین همدان گفت: ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستای چشین همدان در مرحله مشخص پیمانکار است.

واگذاری ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستایچشینهمدان به پیمانکار

وی اضافه نمود: درخصوص تامین آب شرب روستا، با توجه به آنالیز راهکارهای مختلف بهترین شیوه این است که انتقال آب از شهر صورت گیرد.

حاجی بابایی اظهار بیان داشت: روستاهای قاسم آباد، حسن آباد و شورین در مرحله اضافه شدن به شهر هستند که در مراحل بعدی روستاهای اطراف چیشین به کلانشهر همدان متصل خواهد شد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در خصوص راه این روستا نیز اظهارداشت: چهار محور گردشگری باید برای همدان تعریف گردد که یکی از محورها روستای چشین است.

وی بابیان اینکه این روستا باید توریستی گردد و مطالعات مقدماتی آن نیز کلید خورده است، گفت: مراحل تامین اعتبار عملیات اجرایی باید تسریع گردیده و پروژه به صورت ویژه پیگیری گردد.

حاجی بابایی گفت: درخصوص سالن ورزشی این روستا که 2500 نفر جمعیت دارد نیز زمین موردنیاز جانمایی و مقررگردیده اعتبار اجرای فوندانسیون از محل خودیاری تامین گردد و سپس برای تکمیل و احداث در دستور کار تربیت بدنی شهرستان همدان قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 612

به "واگذاری ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستایچشینهمدان به پیمانکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستایچشینهمدان به پیمانکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید