نخستین نمایشگاه تخصصی قاب صحنه در قم برگزار گردید

به گزارش دور زمین، محمد رفیعی موحد در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی عکس تئاتر در استان قم، اظهار کرد: این نمایشگاه با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و انجمن هنرهای نمایشی قم که در حال برگزاری است، حاصل یک سال کوشش و همکاری وی با خانم جندقی است.

نخستین نمایشگاه تخصصی قاب صحنه در قم برگزار گردید

وی افزود: عکس های نمایشگاه تخصصی عکس تئاتر از 15 نمایش که در سال های 95 و 96 به روی صحنه رفته گرفته گردیده است که شامل 66 عکس در 30 قاب در ابعاد 50 در 70، 40 در 50 و 60 در 80 می گردد که در نگارستان شهید آوینی به مدت چهار روز از 10 تا 14 شهریورماه به دید علاقمندان گذاشته گردیده است.

این عکاس قمی با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه، گفت: تئاتر به عنوان یک هنر زنده مانند سایر موجودات زنده خاصیت میرایی دارد ولی زمانی که از روی صحنه پایین می آید کمتر اثری از آن برجای می ماند، کوشش کردیم این هنر را با بهره گیری از امکانات موجود و آنچه در توان داریم با برگزاری نمایشگاه عکس آن را ماندگارتر بکنیم.

رفیعی موحد ابراز امیدواری کرد: برگزاری این نمایشگاه موجب تقویت ارتباط هنر تئاتر و عکاسی گردد و نظر هنرمندان این دو رشته را به خود جلب کند.

وی اعلام کرد: با توجه به اینکه نمایشگاه تخصصی عکس تئاتر نخستین نمایشگاهی است که در این زمینه به صورت تخصصی در قم برگزار می گردد، امیدواریم با حمایت های لازم از سوی هنرمندان به صورت مداوم ادامه یابد و هم افزایی این دو رشته هنری را به دنبال داشته باشد.

گفتنی است نخستین نمایشگاه تخصصی عکس تئاتر در استان قم از دهم شهریور تا 14 در دو نوبت صبح و عصر در ساعت های 10 تا 13 و 17 تا 20 در نگارخانه شهید آوینی میزبان علاقمندان به دو هنر عکاسی و تئاتر است.

انتشار: 13 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 438

به "نخستین نمایشگاه تخصصی قاب صحنه در قم برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین نمایشگاه تخصصی قاب صحنه در قم برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید