ناظم الشریعه: بازیکنان در تورنمنت تبریز محک جدی خواهند خورد

به گزارش دور زمین، سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان معتقد است برگزاری تورنمنت ها، بازی های دوستانه و رقابت با تیم های قوی، باعث می گردد تا بازیکنان تجربه کسب نموده و محک جدی بخورند.

ناظم الشریعه: بازیکنان در تورنمنت تبریز محک جدی خواهند خورد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال درباره حضور در تورنمنت چهارجانبه فوتسال تبریز گفت: آخرین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان در تهران برگزار خواهد شد تا بازیکنان تمرینات خود را برگزار و برای شرکت در مسابقه فوق آماده شوند.

او در ادامه بیان نمود: با توجه به این که تیم ملی فوتسال 90 درصد تغییر نموده و بازیکنان جوان در کنار با تجربه ها تمرینات خود را برگزار و فعالیت های مربوطه را انجام می دهد. بر همین اساس ما احتیاج داریم تا بازی های تدارکاتی داشته باشیم. بازیکنان را ارزیابی کنیم. به جوان ها میدان دهیم تا تجربه کسب نمایند و در نهایت آینده تیم ملی تامین گردد.

ناظم الشریعه در ادامه بیان نمود: انگیزه جوانان در اردوها در کنار با تجربه ها بسیار بالاست. چیزی که بسیار مهم است نسل جدید به اردوهای تیم ملی اضافه گردیده و ما به دنبال تغییر نسل هستیم تا آینده تیم ملی فوتسال را تامین کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه بیان نمود: بررسی تیم های ژاپن و بلاروس را در کلاس های تئوری برای بازیکنان مطرح کردیم. بچه ها تمرکز خود را باید بر روی بازی اول که با بلاروس است بگذارند. اولین بازی برای مان بسیار مهم است.

ناظم الشریعه در خاتمه گفت: بعد از ایام عزاداری سالار شهیدان روز 29 شهریورماه به تبریز اعزام می شویم تا در تورنمنت حضور داشته باشیم. بدون شک بار فنی این تورنمنت برای کادر فنی و بازیکنان مطلوب خواهد بود. بازیکنان احتیاج دارند بازی های تدارکاتی خوبی داشته باشند تا محک بخورند و تجربه کسب نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 672

به "ناظم الشریعه: بازیکنان در تورنمنت تبریز محک جدی خواهند خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: بازیکنان در تورنمنت تبریز محک جدی خواهند خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید