قم برای اولین بار در لیگ برتر کونگ فو حضور پیدا می نماید

به گزارش دور زمین، حسن عباسی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: برای نخستین بار و از 6 مهرماه، رقابت های لیگ برتر کونگ فوی مردان کشور با حضور نماینده استان قم برگزار می گردد و حضور یک تیم از قم در این مسابقات اتفاق خوش و ارزنده ای برای جامعه کونگ فوی استان قم محسوب می گردد.

قم برای اولین بار در لیگ برتر کونگ فو حضور پیدا می نماید

وی اضافه نمود: بر این اساس تیم کونگ فوی استان قم با نام شهید سهامی در مسابقات لیگ برتر کونگ فو به میدان خواهد رفت و رقابت در این سطح می تواند تجارب جدیدی در اختیار کونگ فوکاران جوان قمی قرار دهد.

رئیس هیئت کونگ فوی استان قم گفت: این مسابقات با حضور 8 تیم از استان های قم، تهران، البرز، مازندران، قزوین، همدان، خراسان رضوی، اردبیل برگزار می گردد که هفته نخست این رقابت ها 6 مهر ماه در تهران برگزار می گردد و قم در اولین بازی دور رفت حریف تیم منتخب استان تهران خواهد بود.

عباسی بیان داشت: قرعه کشی این دوره از پیکارها با حضور علی قنبری دبیر هیئت کونگ فوی استان قم در محل فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی کشور و نظارت رئیس فدراسیون کونگ فو برگزار گردید.

وی بیان کرد: دوره داوری درجه 3 کونگ فو آزاد و نیمه آزاد نیز در حالی برگزاری است و بنیامین رنجبر از استان قم از استان قم در بخش مردان در این دوره داوری حضور دارد و هیئت کونگ فو توسعه در بخش های مربیگری و داوری را نیز برای خانواده کونگ فوی قم دنبال می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 آذر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 332

به "قم برای اولین بار در لیگ برتر کونگ فو حضور پیدا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قم برای اولین بار در لیگ برتر کونگ فو حضور پیدا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید