فصلی پر فراز و نشیب را سپری کردیم، نیم فصل خوبی را شروع می کنیم

به گزارش دور زمین، به گزارش خبرنگاران، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در تشریح وضعیت آبی پوشان، گفت: یک نیم فصل پر فراز و نشیب را سپری کردم. 4-5 روز قبل از آغاز فصل به تیم اضافه شدم و بازیکنان جدید به ما دیر اضافه شدند و هر چه از آغاز فصل گذشت، نمایش ما بهتر شد. طرفداران و کارشناسان دیدند که ما روز به روز بهتر شدیم و فاصله ما حالا با صدر بسیار کم است.

فصلی پر فراز و نشیب را سپری کردیم، نیم فصل خوبی را شروع می کنیم

وی ادامه داد: یک نیم فصل خوب را سپری کردیم و از تعطیلات با یک اردوی خوب استفاده کردیم. به نظر من با کوشش بازیکنان و کادرفنی که باید از آنها تشکر کنم، می توانیم یک نیم فصل خوب را شروع کنیم تا استارتی برای قهرمانی در لیگ و صعود از گروه در آسیا باشد.

مدیرعامل استقلال درباره تغییرات در استقلال و جذب چند بازیکن جدید، اعلام کرد: ضمن احترام به تمام بازیکنان استقلال که از نظر اخلاقی و فنی در سطح بسیار خوبی هستند و همه تیم های لیگ رجحان آرزوی داشتن این بازیکنان را دارند، باید بگویم که برای تقویت تیم و کادرفنی بنا به نظر سرمربی و با هماهنگی کامل سرمربی برای تقویت تیم اقدام کردیم.

وی اضافه نمود: این کار با دقت و وسواس بسیار زیادی جلو رفت و اگر تاخیری بود و دوستان دیر اضافه شدند، طرفداران بدانند به دلیل این بود که اکنون در نیم فصل هستیم و در نیم فصل خرید کردن بسیار سخت است. همچنین با هماهنگی با شفر و استعداد یاب های خوبی که در کنار ما بودند این اقدام انجام شد و بی اغراق صد ها ساعت وقت گذاشتند تا یک لیست 50 نفره را به چند بازیکن برسانند، نکته مهم برای ما این بود که بازیکنان بازی نموده باشند و ما نمی خواستیم ریسک کنیم. بازیکنان را آوردیم که اکنون بازی نموده باشند. ایسما چند هفته قبل در لیگ ازبکستان بازی نموده بود و پاتوسی نیز هفته گذشته در کیپ تاون سیتی گلزنی نموده بود و پاس گل داده بود. منشا نیز در نیم فصل قبل بازی نموده بود. نورافکن نیز در تیم امید حضور داشت. سر لیست های شفر را جذب کردیم. این بازیکنان پیشنهاد آقای شفر بودند و ما کار بسیار بسیار مسئله ای داشتیم. آوردن بازیکن خارجی از دو باشگاه ثروتمند خارجی، کار سختی است. ایسما تا 2020 با پاختاکور قرارداد داشت اما ما با باشگاه به توافق رسیدیم و قرارداد او فسخ شد و سپس با ایسما توافق کردیم.

او اضافه نمود: مذاکره با کیپ تاون سیتی نیز 3 هفته زمان برد و سپس مذاکره با بازیکن شروع شد. شروع مذاکره با بازیکن قبل از مقررات، خلاف قانون است و ما کار با ظرافتی انجام دادیم. امیدوارم نظر طرفداران جلب شده باشد و امیدوارم به جایگاهی برسیم که شان استقلال است.

وی در ادامه صحبت های خود درباره مجوز بازی پاتوسی گفت: فرآیند مجوز بازی پاتوسی در حال اجرا است. باید از کوشش فدراسیون، دبیر کل محترم فدراسیون، سازمان لیگ و دیگران تشکر کنم. فرآیند این بازیکن به این شکل بود که از باشگاه و فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی استعلام گرفته شده و ما منتظر هستیم تا نظر آنها اعلام گردد.

فتحی درباره تغییرات در کادرفنی و اضافه شدن دو دستیار، اعلام کرد: از ابتدای فصل به طرفداران قول دادم و گفتم یک مربی جوان اروپایی به کادر ما اضافه می گردد و نظر شفر نیز همین بود. به تیم های پایه اهمیت خواهیم داد و امیدوارم از سرمایه های خود باشگاه استفاده کنیم. فورکل در رده های پایه کار نموده و رزومه بسیار مثبتی دارد و لایسنس های معتبر اروپایی دارد. او برای نظارت بر رده پایه و ارتباط میان دو تیم اینجا حضور دارد.

فتحی اضافه نمود: مجیدی از اسطوره های استقلال است و بالاترین سطح فوتبال را تجربه نموده است. او مدارک معتبر را کسب نموده و سرمایه باشگاه محسوب می گردد. قبلا نیز عرض کردم که ایشان در کنار شفر می تواند تجربه های زیادی کسب کند که در هیچ آموزشگاه نمی گردد آن را تحصیل کرد. حضور مجیدی یک سرمایه گذاری برای آینده استقلال است. حضور مجیدی را تبریک می گویم. ایشان زمان بازیگری منشا خیر و برکت بودند و امیدوارم روی نیمکت نیز منشا خیر و خوبی برای استقلال باشند.

مدیرعامل استقلال همچنین درباره وضعیت آموزشگاه گفت: طرفداران عزیز شروع جدید آموزشگاه را خواهند دید. با همکاری و هماهنگی دکتر مومنی، به زودی رده های پایه با هماهنگی شفر سرمربیان خود را خواهند شناخت. به امید روزی هستیم که وقتی بازی استقلال را تماشا می کنیم، بیشتر بازیکنان از خود استقلال باشند. امیدوارم با توانمندی شفر و کادرفنی ایشان، بتوانیم نسل جدید بازیکن توانمند تحویل جامعه فوتبال و طرفداران بدهیم که منشا خیر برای جامعه فوتبال ایران خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 1578

به "فصلی پر فراز و نشیب را سپری کردیم، نیم فصل خوبی را شروع می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصلی پر فراز و نشیب را سپری کردیم، نیم فصل خوبی را شروع می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید