علیرضا حقیقی دروازه بان محبوب استقلال

به گزارش دور زمین، هر چقدر حقیقی با بردن استقلال غریبه باشد، باختن به این تیم برای او خاطره ای آشنا محسوب می گردد. حقیقی در دهه اخیر با سه تیم مختلف روبروی استقلال قرار گرفته و با همه آن ها، تجربه شکست را دارد. نکته مهمتر از این شکست ها، تاثیر حقیقی روی گل های خورده تیمش بوده است.

علیرضا حقیقی دروازه بان محبوب استقلال

حقیقی دو بازی اولی که در دربی مقابل استقلال انجام داد، یک برد و یک مساوی به دست آورد. پس از آن، 6 بازی بعدی سرنوشت متفاوتی داشتند. او 5 بازی را باخته و فقط یک بار، توانسته مساوی کند. او در هر 8 بازی که مقابل استقلال قرار گرفته، گل خورده و هیچوقت نتوانسته دروازه اش را بسته نگه دارد.

لیگ دهم که استقلال پیروز شد بعد از سال ها پرسپولیس را شکست دهد، حقیقی نقش مهمی در این پیروزی داشت. دقایق آخر، مجیدی با حقیقی تک به تک شد و او با جاگیری بد، نتوانست ضربه کاپیتان استقلال از زاویه بسته را مهار کند. فصل بعد، پرسپولیس و استقلال در جام حذفی روبروی هم قرار گرفتند. زمانی که استقلال در وقت های اضافه جلو افتاد، پرسپولیس برای گل مساوی کوشش می کرد که حقیقی با یک اشتباه عجیب، باعث رقم خوردن یک پنالتی برای استقلال شد و کار پرسپولیس را تمام کرد. او دروازه بان پرسپولیس، در بدترین شکست این تیم در تاریخ دربی با نتیجه 3-0 بود.

فصل پیش نساجی، بازی رفت 2-1 در قائمشهر به استقلال باخت. حقیقی در آن بازی، روی گل های حریف واکنش چندان خوبی نداشت. این فصل گل گهر در خانه با همین نتیجه باخت و این بار، سهم حقیقی پررنگ تر بود. او با اشتباهش پنالتی گل اول را به استقلال داد و یک پنالتی دیگر هم به این تیم هدیه کرد، که وریا غفوری آن را بیرون زد. در بازی برگشت هم حقیقی، روی گل اول می توانست مانع گذشتن توپ از خط دروازه گردد.

8 بازی، 5 شکست، فقط یک پیروزی، گل خوردن در تمام مسابقات و سهم پررنگ روی این گل ها، کارنامه حقیقی مقابل استقلال است. پسر پرسپولیس، که فعلا بین استقلالی ها محبوبیت بیشتری دارد.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 4498

به "علیرضا حقیقی دروازه بان محبوب استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا حقیقی دروازه بان محبوب استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید