طراحی سامانه مدیریت هوشمند کرونا در دستور کار ستاد مقابله با کرونا

به گزارش دور زمین، دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد مقابله با کرونا گفت: پیشنهاد طراحی سامانه مدیریت هوشمند کرونا به ستادملی مقابله با کرونا ارسال شده و در حال پیگیری برای دریافت خروجی آن هستیم.

طراحی سامانه مدیریت هوشمند کرونا در دستور کار ستاد مقابله با کرونا

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی کاتالوگ دیجیتال از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

حسین قاسمی دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا در گفت و گو با ، با اشاره به ارائه برنامه یک ساله تمامی دستگا ها و نهاد ها جهت همزیستی و زندگی با ویروس کرونا اظهار کرد: طبق تصمیم و مصوبه ستادملی مقابله با کرونا، وزرات کشور مکلف شد که برنامه همزیستی با کرونا را برای یک سال آینده از دستگاه ها، نهاد ها و قوای سه گانه دریافت کند.

او ادامه داد: برنامه یک ساله دستگاه ها شامل سه حوزه صیانت از پرسنل دستگاه ها، صیانت از ارباب رجوع ها و خدمات دهی به مردم است.

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: چند روز قبل، برنامه یک ساله با امضا وزیر کشور برای تمامی قوا و وزارتخانه ها ارسال شد که طبق آن دستگاه ها و نهاد ها حدود 15 روز برای ارائه برنامه خود وقت دارند.

قاسمی توضیح داد: تمامی دستگاه ها و نهاد ها باید توجه نمایند که در تهیه برنامه یک ساله خود ضروری است که نظر وزارت بهداشت را هم در نظر بگیرند.

او افزود: درمان قطعی و ساخت ویروس کرونا نیازمند زمان است و ما تا یک سال آینده نمی توانیم درباره این موضوع صحبت کنیم حتی واکسن هایی که در بقیه کشور ها هم فراوری شده دارای تردید هستند.

دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا بیان نمود: ما باید زندگی سیاسی، مالی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی مردم را با شرایط کرونا تطبیق دهیم تا زندگی و سلامت در کنار یکدیگر باشد.

قاسمی با اشاره به سامانه مدیریت و یکپارچه سازی ویروس کرونا، گفت: نرم افزار های مختلفی از شیوع ویروس کرونا تا به امروز در حال فعالیت هستند که یاری بزرگی به رصد بیماری کرونا می کردند، اما پیشنهاد وزارت کشور این بود که تمام برنامه ها با هم یکپارچه شوند تا مردم بتوانند امکان شرایط سنجی و پذیرش خدمات را داشته باشند

او در سرانجام گفت: پیشنهاد طراحی سامانه مدیریت هوشمند کرونا به ستادملی مقابله با کرونا ارسال شده و در حال پیگیری برای دریافت خروجی آن هستیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: dorezamin.com شناسه مطلب: 3273

به "طراحی سامانه مدیریت هوشمند کرونا در دستور کار ستاد مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سامانه مدیریت هوشمند کرونا در دستور کار ستاد مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید